Adela Otel: İstanbul'da Havalimanı Yakınında Uygun Konaklama Fırsatı

Adela Otel Galeri

Adela Otel, İstanbul gibi dev bir metropolün en merkezi konumunda konuklarına hizmet sunmaktadır. İşletme, öncelikle tüm ulaşım araçlarına olan yakın konumu ile dikkat çekmektedir. Tesis, şehir içi otobüs durakları, metrobüs ve hafif metro gibi alanlara yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Tesis aynı zamanda Atatürk Havaalanı’na 3 kilometre mesafededir. İşletme, özel konumun yanında konuklarına yaşattığı konaklama hizmetleriyle İstanbul’da ciddi bir güç olarak yer almaktadır.

Adela Otel’den Kaliteli Konaklama Seçenekleri

Adela Otel, Standart Odaları ile konforlu ve modern bir biçimde konuklarını ağırlamaktadır. Bu odalar 20 metrekare genişliğindendir ve konuklarına bir ev ortamı sıcaklığı sumaktadır. İşletme, Standart Plus Odalarında ise 25 metrekare bir genişliği tercih etmiş ve iki adet geniş yatak seçeneği ile hizmet sunmuştur. Deluxe Odalar ise 2 adet yatak, 1 adet de oturma grubu ile 30 metrekarelik bir alanda konuklarını ağırlamaktadır. Özel bir konsept ve 40 metrekare gibi ferah bir alana sahip olan Suit Odalar tam gün güneş ışığını içine alacak şekilde tasarlanmıştır. Tesis, Başkanlık Suit ile hizmette sınır tanımadığının bir örneğini göstermiştir. Söz konusu oda özel olarak tasarlanmış ve VIP hizmeti ile konuklarını ağırlamaktadır. Bu odalarda çalışma masası ve ayrı bir oturma gurubu bulunmaktadır. Tesisin tüm odalarında klima, mini bar, uydu sistemli LCD TV, kasa ve kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm odalara oda servisi hizmeti sunulmaktadır. İşletme, bu şekilde oluşturduğu konaklama seçeneklerinin yanında fitness ve spa merkeziyle de konuklarını memnun edici bir hizmet bulundurmaktadır. Sağlıklı bir yaşam şekli benimseyen konuklar, bu mekânda sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilecekler. Misafirler, spor aşamasından sonra tesisin sunduğu Türk hamamı ve sauna seçenekleri ile özel bir hizmet yaşayacaklar. Tesisin 1. katında bulunan Aspava Restaurant ile konaklama süresince açık büfe hizmetinden yararlanabilirsiniz. Le Soir Restaurant & Bar hizmeti ile teras katta Türk ve Dünya mutfağından birçok lezzeti tadabileceksiniz. Söz konusu mekânın teras özelliğiyle eşsiz bir İstanbul manzarasını da tadacaksınız. İşletmenin giriş katında bulunan Lobby Bar ile gün boyu hafif yiyecekleri, sıcak-soğuk, alkollü-alkolsüz içecekleri deneyebileceksiniz. Adela Otel, toplantı salonlarıyla da çeşitli hizmetlere imza atmaktadır. Firma çeşitli büyüklüklerdeki toplantı alanlarında birçok konsepte uygun hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda tesisin toplantı salonlarında simultane tercüme sistemi ve kaliteli ses sistemleri de bulunmaktadır. Bu salonlarda kusursuz organizasyonlara imza atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Mükemmel Bir Konaklama

Adela Otel, bu şekilde oluşturduğu hizmet potansiyeli ile konuklarını her açıdan konforlu bir konaklama yaşatmaktadır. İçinde bulunduğumuz şu günlerde online rezervasyon seçenekleri ile inanılmaz indirimler yakalayabilirsiniz. Otel.com ve Bavul.com gibi online adreslerden yapacağınız erken rezervasyonlar ile söz konusu işletmeden çok uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz. Bu fiyatlar sayesinde İstanbul karmaşasını yaşamadan hem havaalanına yakın hem de diğer ulaşım hizmetlerine yakın söz konusu işletmede konaklama olanağı yakalayabileceksiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Otel.com
  • Bavul.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları