Adana İstanbul Uçak Bileti: İndirimli Online Bilet Satışı ve Kampanyalar

Adana İstanbul Uçak Bileti: İndirimli Online Bilet Satışı ve Kampanyalar Galeri

Uçmak dünyanın en heyecan verici, en ilginç yolculuk şekli. Dev metal yığının havada nasıl olup ta kaldığını çoğu yolcu uçarken anlamaya çalışır. Büyük bir zeka ürünü bu taşıtlarda yolculuğun zevki hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Saatler sürecek mesafeyi yalnızca dakikalar içinde gitmeyi sağlayarak zamandan da büyük tasarruf etmeyi sağlayan uçaklar bazı kişilerde korku ve rahatsızlık yaratıyor. Yüksek hız, basınç, radyasyon ve yükseklik korkusu bu rahatsızlığın nedenleri.

Uçuş Rahatsızlığı ve Korkusunu Yenmek

Uçmak zorunda olan ama korku ve rahatsızlığı nedeni ile sorunlar yaşayanlar için çözüm elbette var. Bu durum sadece psikolojik bir korku ve rahatsızlık yaşatıyorsa sakinleştirici, bulantı sorunu yaşanıyorsa bu tip durumlara özel üretilmiş ilaçlar alınabilir. Uzun uçuşlarda Jet Lag durumu yaşamamak için ise akşam karbonhidrat sabah ise protein ağırlıklı beslenmek gerekiyor. Bazı kişilerde oluşan kulak ağrısı için elle buruna baskı yapılıp baskıya rağmen nefes verme hareketi yapılması sorunu çözüyor. Sakız çiğnemek de bu durumun yaşanmasını engelliyor.

İstanbul’a Uçuş

İstanbul’a Uçuş

2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul,Türkiye’nin ve dünyanın en güzel şehri. Muhteşem doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile dikkat çeken şehir, fuar, kongre, kültürel ve sportif etkinliklerle dikkat çekerek kültür başkenti seçildi. Tarihi, turistik ve coğrafi yapısı ile önemli bir yere sahip olan şehir binlerce turisti yaz kış ağırlıyor. Boğazın iki yakasında kurulu bu büyülü şehrin her yerinde tarihin izleri bulunuyor. Sarayları, müzeleri, tarihi çarşıları, hamamları, eğlence mekanları ve boğazı ile hafızalarda yer eden İstanbul turizmin gözbebeği. İstanbul’a uçup tarihi ve turistik mekanları gezmeden gelmek olmaz. En azından bir kaçını gezmek bile o kokuyu hissetmeye yetecektir. Gezilmesi gerekenler arasında ilk sırada yer alan, yapımına Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinden 20 yıl sonra başlanan Topkapı Sarayı günümüzde müzeye dönüştürülmüş en önemli tarihi yapılardan biri. Kapalıçarşı 4000’den fazla dükkanı, 2000’in üzerinde atölyesi mescitleri, depoları ve sokakları ile adeta labirenti andıran bir yapı. Efsanesi ile ünlü Kız Kulesi, Sultanahmet ve Ayasofya Camisi, Aya İrini, Rumelihisarı Halil Paşa Kulesi, Yedi Kule Surları, Sultanahmet, Kandilli, Beylerbeyi Sarayı gezip görülebilecek en güzel mekanlar. Tekneyle boğaz gezisi ve sonrasında boğazda yenen balık ta yapılabilecek en güzel aktivite arasında yer alıyor.

Adana İstanbul Uçak Bileti ve Online İndirimler

Gezisitesi.com İstanbul uçak bileti ve daha birçok yurt içi ve yurt dışı bilet bulunabilecek online mağaza. Tüm uçuş firmalarının en uygun ve indirimli tarifelerini sunan mağaza otel, tur, cruise ve tatil hizmeti de veriyor. Hmstatil.com’da bu yöne uçuş biletlerini indirim fırsatları ile sunuyor. Bunun yanında Hmstatil.com yurt içi ve yurt dışı en uygun otel, tur ve rent a car hizmeti de veriyor. Firma yurtiçinde Antalya, Belek, Bodrum, Fethiye, Abant ve Afyon, yurtdışında Varşova, Maldiv, Dubai, Atina ve Frankfurt gibi yerleşim yerlerindeki en uygun ve rahat oetli bulmayı sağlıyor. Skyscanner.com da ziyaretçileri için en uygun fiyatlı biletleri sunuyor. Maximiles.com ve Enuygun.com’da bu hizmeti indirimlerle sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • HMSTatil
  • Gezisitesi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları