Acnelyse Krem: Vücut Hücrelerini Yenileyici Krem ve Fiyatları

Hücrelerinizi Yeni Baştan Hissedin! Galeri

Pürüzsüz bir cilde sahip olmayı kim istemez ki... Her ne kadar bu konu ile daha çok bayanlar ilgilense de, her insanoğlu güzel olmanın verdiği hazla pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister. Bakımlı bir cilde sahip olmak için günlük ya da haftalık yapılan peeling uygulamalarından da çözüm bulamayanlar yeni arayışlara girmekteler. Yüz ve vücutlarında oluşan sivilce sonrası lekeler, akneler ve klasik cilt lekelerine çözüm arayanların karşılaştığı isimler arasında ilk sırayı ise Acnelyse krem almaktadır. Bu vücut hücrelerini yenileyici kremi kullananlardan, olumlu ve memnuniyet içeren geri dönüşleri sayesinde üreticilerde haklı olarak gurur ve sevincini yaşamaktadırlar.

Nasıl Kullanılır?

Acnelyse krem, cilt üzerindeki ölü deriyi soyarak, cilt üzerinden ölü derinin uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Kullanım aşamasında, ürünü süreceğimiz alanının temizlenmiş olmasına özen göstermeliyiz. Kullanılacak olan bölgede açık yara, egzamalı bölgelerde ve çatlamış, kurumuş, güneş yanığı ve herhangi bir sebep ile tahriş olmamış bölgelerde kullanılmasına dikkat etmeliyiz. Bu tarz sorunu olan bölgelerin o sorunun tedavisi sonrasında bu ürünün kullanımına geçilmelidir. Sorunlu olmayan ve temiz olduğundan emin olduğumuz bölgeye elinize bir sıkımlık hücre yenileyici ürünümüzü alarak, ince bir tabaka halinde masaj yaparak cilt üzerine uygulanmalıdır. Masaj sırasında ağza dudaklara buruna ve göz ve göz çevresine temas ettirmemeye dikkat edilmeli ve temas ettirildiği taktirde de bol su ile yıkanmalıdır. Uygulama sonrasında ellerin yıkanmasına da özen gösterilmelidir. Acnelyse krem uygulaması sonrasında, soyularak hassalaşan deriyi güneşin zararlı ışınlarından korumak için ürünü gece yatmadan önce sürülmesi ve gündüz dışarı çıkarken yine hassaslaşan cildi korumak için güneş kremi kullanılması önerilmektedir. Uygulama döneminde ciltte meydana gelen kızarıklık ve soyulması için önce kabuklaşan cilt görünümünden rahatsız olup olumsuz etkide bulunduğunu sanıp bırakılmamalı devam edildiğinde pürüzsüz bir cilt sahibi olacaksınız. Ürünü yüz bölgesinde oluşan lekelerde, sırtta çıkan sivilceler sonucu oluşan lekelerde ve vücudunuzun herhangi bir bölgesinde oluşan deri üzerindeki renk değişikliği giderilmesinde kullanılabilir. Tüm eczanelerden de uygun fiyatlarla bu ürünü satın alabilirsiniz.

Neden Acnelyse Krem ve Ne İşe Yarar?

Bugün Acnelyse kremi seçmeniz için bir çok etken bulunmaktadır. Çünkü bu ürün bir güzellik ürünü değil, bir sağlık; bir temel ihtiyaç ürünü olarak görülmelidir. Hücrelerimiz hem yaşımız ilerledikçe hem de dış etkenlere bağlı olarak zamanla yıpranır ve ölür. Sonrasında vücudumuzun alyuvarları ve akyuvarları döngüsel olarak harekete geçer. Bunun da doğal sonucu olarak ölü hücrelerimizin yerine yenisi geçer ve bu süreç böyle devam eder. Ancak işte bu ürünün etki noktası da tam bu noktadadır; şöyle ki, zamanla alyuvarlarımız ve akyuvarlarımız işlevselliğini yitirir ve bu krem sayesinde kanın dolaşımı hızlanır. Bununla birlikte alyuvarların hareketliliği yeniden sağlanmış olur. Özetlemek gerekirse, belli yaştan sonra mutlak bir ihtiyaç haline gelen bu ürünü genç yaşta da kullanmanın ilerleyen dönemlere ciddi katkısı olacaktır. Ancak bu tür ürünlerde, imitasyon ürünlerin satışından uzak durmalı ve Sağlık Bakanlığınca onaylı ürünleri tercih etmelisiniz. Güvenilir online alışveriş sitelerinde de mevcut bulabileceğiniz gibi, yaşadığınız yere en yakın eczane ve benzeri sağlık kuruluşlarından da temin edebilirsiniz...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları