Abiye Fiyatları: En Son Modellerin Kampanyalı İndirimli Fiyatları

Abiye Fiyatları: En Son Modellerin Kampanyalı İndirimli Fiyatları Galeri

Abiye denilince bir çok insanın aklına sadece şık elbiseler gelmektedir. Oysa ki abiye kelimesinin anlamı daha kapsamlıdır. Özel bir davet ya da toplantıya uygun giyinmek anlamı taşıyan bu kelime sadece kıyafetlerde değil ayakkabılar için de kullanılmaktadır.

Abiye Elbise Modelleri

Abiye Elbise Modelleri

Anlamına baktığımızda abiye kıyafetler daha şık ve daha kaliteli kıyafetler bütünüdür. Genelde bayanlar gece kıyafeti olarak elbise tercih eder. Altlarına elbiseleri ile uyumlu şık ve topuklu bir ayakkabı, ellerine de yine özellikle ayakkabı ile aynı renk ve kumaşta çantalar tercih ederler. Bayla ise çoğunlukla takım elbise ya da smokin giyerler. Şık kol düğmeleri ve parlak kundura tipi ayakkabıları ile kıyafetlerini tamamlamayı tercih ederler.

Bayanlar için, şık ve dar bir etek üzerine giyilmiş, beyaz tonlu ve parlaklık katılmış bir gömlek ya da pırıltılı, şık bir kumaş pantolon ve üzerine askılı kaliteli bir tişört kombinasyonu ile de gecelere katılabilirler. Abiye konusunda uzmanlaşmış markaların bu yönde tasarımları bulunmaktadır. Bu kıyafetler geçmişte daha parlak ve renkli modellerden oluşmaktaydı. Geçen yıllarda ise bu tarz yerini daha sade kıyafetlere bırakmıştır. Bu yıl ise yine desenli ve renkli abiyelere dönüş yapılmıştır. Elbiselerde daha çok fırfırlı ve tüllü modeller ön plana alınmıştır. Genellikle dar, üstten vücuda tam oturan, alttan hafif kabarık, uzun elbiselerde çeşit çeşit renk ve modeller bayanların kararsız kalmasına yol açacağa benziyor. Vücut tipiniz ve tarzınıza uygun elbiseler seçmek sizi daha mutlu edecek ve ilerde daha başka davetlere de giyeceğiniz kıyafetiniz olacaktır. Renk olarak seçim yaparken hem yaşınıza hem de gideceğiniz davete uygun renkler tercih etmelisiniz. Eğer davet açık alanda yapılacaksa daha çok açık renkler tercih edilip ortamın doğallığına uyum sağlanmalıdır.

En Son Moda Abiye Fiyatları

En Son Moda Abiye Fiyatları

İnternet alışverişleri günümüzde artık daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Şık bir davete gideceksiniz ancak gece kıyafetiniz yok ve aradığınızı en kısa sürede bulmak zorunda iseniz, online satış mağazalarında abiye fiyatlarına bir göz atın. Gece kıyafeti satan bir çok internet sitesinden olan Adilisik.com adlı sitede uygun abiye fiyatlarının yanı sıra çok şık ve güzel modeller de göze çarpmakta. Online satış yapan bir başka site de Modanisa.com adlı internet sitesi. Sitede bulunan dantelli, taşlı, boncuklu gece kıyafetleri çok hoşunuza gidecek. Kapıda ödeme ve ücretsiz iade hakkı veren siteden yapacağınız 75 Lira ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Roman.com internet sitesinde de online satışla gece elbiseleri bulunmakta. Şıklık ve kaliteyi yansıtan elbiselerinin yanı sıra kumaş pantolon ve gömlek modellerinde de değişik tarzlar yansıtılmış. Siteye girip mutlaka abiye fiyatlarına göz atmalısınız. Ekolonline.com sitesinde abiye olarak arandığında bulunmasa da bu tarz da kullanılabilecek modelli elbiseler bulunmaktadır. Türkiye`nin her yerine online satış yapan siteden alacağınız her 100 Lira ve üzeri alış verişte kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Modanisa
  • Roman
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları