Abercrombie and Fitch

Abercrombie and Fitch Galeri

Abercrombie & Fitch ABD'nin en köklü markalarından biridir. 2007 yılına kadar sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da faaliyet gösteren firmanın ilk temeli 1892 yılında David Abercrombie'nin NewYork'ta Manhatten limanında kamp malzemeleri satan bir dükkan açması ile atılır. 1904'de kamp yapmayı seven ve avukatlıktan sıkılan Ezra Fitch mesleğini bırakarak David Abercrombie'ye katmasıyla, işletmenin adı resmen Abercrombie & Fitch olarak değiştirilir.1917'lerde A&F; dünyanın en geniş spor ürünleri üreticisi konumuna gelir ve Madison Bulvarına 45inci Sokağa taşınır. 20'ye yakın dükkan genişliğinde bir yere yerleşir. Kutlamalar, hediyelikler ve sıra dışı doğa ve spor ürünleriyle Başkan Theodore Roosevelt'ten tutun Katharine Hepburn, Greta Garbo ve Clark Gable'a kadar dönemin en önde gelen isimlerine seslenir. Roosevelt'in Afrika ve Amazon gezilerindeki ürünlerini tedarik eder.

Rahat Giyimin Amerikan Stiliyle Buluşması

Birçok ünlü ismin taşıdığı rahat giyim ürünleriyle Abercrombie & Fitch piyasada oldukça tanınır hale gelir. Şimdi ise, dünyanın hemen her ülkesine bir fenomen gelmiş olan marka, rahat ve tarz bir giyimi benimsemiş kişiler tarafından sıkı takip ediliyor. Abercrombie & Fitch, populeritisini canlı tutmak için, reklam kampanyalarını sürekli güncelliyor. Özellikle Amerika'daki mağazalarının farklı konseotiyle de dikkat çeken Abercrombie & Fitch, modaseverlerin rahat giyim alanında tercih ettiği önde gele markalardan. Markanın Amerika'daki mağazalarında özel olarak seçilmiş manken gibi satış görevlilier, ve zaman zaman vitrinleri süsleyen canlı mankenler gündeme oturuyor.

Abercrombie and Fitch Türkiye Online Satış

Abercrombie and Fitch Türkiye Online Satış

Bugün A&F spor ve dış giyim alanında dünyanın en çok taklit edilen markalarından biridir. Toplam 354 mağazası vardır. A.B.D dışında sadece Kanada'da 3 İngiltere'de 1 mağazası bulunmaktadır. Abercormbie & Fitch markası çok çabuk kendini yenileyen tarzı ile sürekli yeni model ve çeşitleri ürün yelpazesinde bulunduran bir markadır. Ayrıca vintage tabir edilen tarzıyla ünlüdür, vintage stili kumaşların eskitilmesi ile elde edilir. Türkiye'de son yıllarda sevilen markalar arasına giren Abercormbie & Fitch, çok fazla mağazada satılmamaktadır. Türkiye'de, dünyaca ünlü markaların satışını yapan seçkin mağazalarda bulunan marka, özel alışveriş sitelerinin kampanyalarında da zaman zaman yer almaktadır. Abercrombie & Fitch'in pantolonlarını, kazaklarını, gömleklerini, saatlerini ve diğer ürünlerini www.abercrombieci.com internet sitesinde görüntüleyebilirsiniz.Özel alışveriş kulüplerinin Abercrombie and Fitch kampanyalarından sitemizi takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları