Abant Otelleri: Haftasonu Turlarında Şehir Fırsatı Kampanyaları

Abant Otelleri: Haftasonu Turlarında Şehir Fırsatı Kampanyaları Galeri

Güz tatili denilince ilk akla gelen tatil beldelerinden olan Abant, mistik görünümü ve neffis havasıyla sakinliğin, romantizmin odak noktalarındandır. Özellikle Abant gölü kıyısındaki keyif, Abant otellerini tercih etmenizin en büyük nedenlerinden olabilir. Abant tatili sadece sonbaharda değil, her mevsim ayrı bir renge bürünerek, tatilcilere ayrı bir anbiyans yaratır. Bu nedenle Abant otelleri her zaman revaşta olan, konforlu otellerdir.

Abant Otellerinde Tatil Fırsatları

Abant Otellerinde Tatil Fırsatları

Eskiden görüp gitmeden bir tatil beldesi tastik edilmez ve yeni gezginciler için tatil keyfi, keşif tadında geçerdi. Oysa şimdi teknolojinin en büyük nimeti olan internet sayesinde gezip görülecek yerler, inceden inceye araştırılıyor, rezervasyonlar yaptırılıyor ve hatta yemeklerin menüsüne kadar bilinçlenerek tatil planlanır oldu. Online seyahat şirketleri sayesinde de tatilciler her anlarını titizlikle proglamlayıp, zamanlarının en ufak anlarına kadar dolu dolu yaşamanın tadına vardı. Elbette ki yapılan kampanyalarla da ekonomik tatil yapmak artık çok kolay. Abant otelleri içinde var olan kampanya ve seyahat fırsatlarını sizin için araştırarak, Abant'ta en güzel tatil anlarınızın programını yapmınızda yardımcı olmak istedik. Ve size en uygun fiyatlı turları, online tatil rezervasyonu sistemleri sayesinde en hesaplı şekilde alabilirsiniz. Bu konuda başlıca siteler Gezisitesi ve MyDays online tatil siteleridir. Ayrıca tatil satın alınabilece fırsat siteleri arasında Günün Tatili ve Yakala.co başta gelmektedir.

Abant Otellerinde Konaklama ve Hafta sonu turları

Abant Gölü, Bolu'nun 34 km. güneyindeki bir doğa harikası olduğu için, konumundan dolayı hafta sonları adına ideal bir kaçamak. Ailece güvenle gidebeliceğiniz bir tatil programı olacağından pek çok seyahat firması, hafta sonu turları düzenleyerek bir çok kampanyaya imza atıyorlar. Setur aracılığı ile rezervasyon yapabileceğiniz beşyıldızlı oteller arasında, Büyük Abant Otel ve Abant Place yer alıyor. Setur Turizmi tercih edenler için Worl Card'a Joker Vadaa üzerinden +4 taksit ve 4 ay erteleme fırsatı sunuyor. Tatilbudur.com adresinde 1 gece 2 gün yarım pansiyon olarak düzenlenen otobüs turları %10 indirimle promosyon şeklinde tanıtılıyor. Anıtur.com adresinde ise Amasra-Abant hafta sonu kültür turları büyük bir kampanya dahilinde. Tüm Türkiye turları için geçerliliği olan %8 indirim, 12 taksit ve 72 saate kadar iade ya da iptal güvencesi ile anıtur.com haftasonu kaçamakları için kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Abant&Safranbolu ve Batı karadeniz turları Anıtur'da sizleri bekliyor.

Abant Otellerinde %10 Uçak Rezervasyon İndiriminden Faydalanın

Abant gölü seyahatinde beş yıldızlı oteller arasında olan, Büyük Abant Otel'in rezervasyonu için, otelirtibat.com adresinden yararlanabilirsiniz. Otelirtibat.com adresinden yaptıracağınız uçak rezervasyonları için, ön rezervasyon yaptıranlara %10 indirim kuponu veriliyor. En ünlü oteller arasında yer alan Büyük Abant Oteli'nin, ücretsiz hizmetleri arasında sauna, disco girişi, sinema gösterisi, hemşire gibi pek çok hizmet, ödediğiniz ücretin içinde ekstraya girmeyen hizmetler arasındadır. Daha fazlası için otelirtibat.com adresinden faydalanabilir ve harika bir haftasonu için programınızı yapabilirsiniz. Yine önümüzdeki günlerde bir Abant seyahatiniz gündemde ama hangi ay müsait olacağınızı kestiremiyorsanız, maydays.com adresi tam size göre. 1 yıl boyunca istediğiniz zaman diliminde kullanabileceğiniz günü birlik turlardan ya da hafta sonu programlarından maydays.com dan yararlanabilirsiniz. Şimdi istediğiniz aktiviteyi satın alıp, 365 gün içerisinde Abant seyahatinizi yapabilir, vazgeçerseniz iade şansına belirli koşullarda sahip olabilirsiniz. Tüm detaylar için mayday.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Anıtur
  • Setur
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları