Ajda Pekkan I Love Bonus Turnesi

Ajda Pekkan I Love Bonus Turnesi Galeri

Özellikle Garanti Bankası ile ünlenen, yaptığı reklamlar ve kampanyalar ile adından oldukça söz ettiren ve en çok tercih edilen taksitli alışveriş kredi kartlarından biri olan Garanti Bonus, Türkiye'nin süperstarı Ajda Pekkan'ı dinleyicisiyle buluşturuyor. Pop dinleyicilerinin büyük bir merakla beklediği "Ajda Pekkan Farkın Bu" albümü için BKM organizasyonuyla çeşitli illeri içine alan bir turneye çıkıyor. Ajda Pekkan'ı canlı olarak dinlemek isteyenler, indirimli bilet için buraya tıklayarak bir arama yapabilir, veya resmi blet satış noktası olan Biletix'e göz atabilir.

Ajda Pekkan Farkın Bu

İçinde Tarkan'dan, Serdar Ortaç'tan, Sinan Akçıl'dan ve Onur Baştürk'ten birer parça bulunan, 7 Temmuz 2011'de müzik marketlerdeki raflarda yerini alan bir Ajda Pekkan albümü olan ""Farkın Bu"da 11 adet şarkı bulunmakta:
1. Yakar Geçerim
2. Heves
3. Farkın Bu
4. Yine Tek
5. Arada Sırada
6. Hadi Gel
7. Özetle
8. Asla
9. Ucuz Roman
10. Arada Sırada (Sinan Akçıl, Tolga Akçıl vers.)
11. Arada Sırada (Cem İyibardakçı vers.)

Ajda Pekkan I Love Bonus Turnesi 2011


Garanti Bankası'nın sunduğu, en çok tercih edilen taksitli alışveriş kartlarından biri olan Bonus Card sponsorluğunda, BKM organizasyonuyla Ajda Pekkan, Mayıs ve Haziran aylarında olduğu gibi Temmuz ayında da hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Konserlerin yapılacağı kentler ise İstanbul, Antalya, Muğla ve Bursa. Online olarak bilet satın almak için, resmi bilet sağlayıcısı olan Biletix'in sayfasına bir göz atabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları