Vizyondaki Filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

İlk bölümüyle gişe rekoru kıran Felekten bir Gece filminin ikincisi Hangover – Part 2, yıllardır sıkı takipçileri olan X-Men serisinin beşincisi X-Men First Class ve bu hafta vizyona giren iki film.

Hangover – Part II (Felekten bir gece daha)


2009 yılında vizyona giren ve gişe rekorları kıran Hangover ikinci partı ''Felekten bir gece daha'' ile güldürmeye devam ediyor. Todd Phillips tarafından yönetilen başrollerinde Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis ve Justin Bartha'nın yer aldığı Hangover 2'de dört kafadarın Bangkok macerası anlatılıyor. Phil, Stu, Alan ve Doug, Stu'nun düğünü için Tayland'a giderler. Ancak bekarlığa veda partisinin sabahında Stu yatağında bir travesti ile uyanır. Hiç birşey hatırlayamayan Stu arkadaşlarıyla birlikte son gecenin gizemini çözmek için biraraya gelirler.

Hangover Part II
Komedi (102 dk) - Vizyon tarihi: 03.06.2011
Yönetmen: Todd Phillips
Oyuncular: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis ve Justin Bartha

X-MEN First Class


Matthew Vaughn'un yönettiği Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, January Jones oynadığı 2010 yapımı X-MEN serisinin beşinci filminde daha önceki serilerden tanıdığımız karakterlerin gençlik yılları anlatılıyor. X-Men First Class, X-Men serilerinin kökenine iniyor ve mutantlar dünyaya gelmeden önce ve Charles Xavier ile Erik Lehnsherr, Profesör X ve Magneto isimlerini almadan önce yeryüzünde gelişen olayların ardındaki gizemli hikayeyi anlatıyor. X-MEN hayranlarının kesinlikle kaçırmaması gereken bir film.

X-Men First Class
Bilimkurgu (130 dk) - Vizyon tarihi: 03.06.2011
Yönetmen:Matthew Vaughn
Oyuncular: Michael Fassbender, James MacAvoy

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları