Komedi Dükkanı Türkiye Turnesi 2011

Komedi Dükkanı Türkiye Turnesi 2011 Galeri

Tolga Çevik'in mükemmel performansıyla kısa sürede zirveye çıkarmayı başardığı Komedi Dükkanı, Maximum Kart desteği ile "Maximum Kart Komedi Dükkanı Türkiye Turnesi" adı altında Türkiye'nin çeşitli illerinde ve tatil beldelerinde, 12 Temmuz 19 Temmuz arası, sergilenecek. Bu eşsiz tiyatro ve güldürü eserini izlemek ve yazı daha keyifli bir hale getirmek için çok güzel bir fırsat. Komedi Dükkanı Türkiye Turnesi biletleri Biletix'te satılmakta. Biletix'e yönlenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Maximum Kart Komedi Dükkanı Türkiye Turnesi 2011

Tamamen doğaçlama olarak sahnelenen Komedi Dükkanı'nda Tolga Çevik'e eşlik eden "yönetmen" ve "minik" Özer Atik, gösterdikleri performansla büyük beğeni toplamakta. Gizemli yönetmenin sıradışı müdahaleleri ve Özer Atik'in hem oyuncu olarak hem de müzisyen olarak sergilediği performans ve şovun yıldızı Tolga Çevik'in usta oyunculuğu Komedi Dükkanı'nı oldukça popüler bir hale getirdi.

12 Temmuz 19 Temmuz arasında, turnenin yapılacağı mekanlar; Denizli Açıkhava Tiyatrosu, Antalya Konyaaltı Açıkhava, İzmir Açıkhava Sahnesi, Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, Bodrum Kalesi, ve Bursa Açıkhava Tiyatrosu olarak belirlendi.

Komedi Dükkanı Türkiye Turnesi Online Bilet Satış

Turne biletleri online olarak Biletix'te satılmakta. Mekan ve kategoriye göre 45 lira ila 77 lira arası değerlerde seyreden biletlerden satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları