Suna Dumankaya Güzellik Sırları

Doğal yollarla güzellik

Doğal yollarla güzellik


Bazı kadınlar pahalı kremlere ve kozmetik salonlarına yüzlerce hatta binlerce lira harcarlar, güzelleşmek, zayıflamak veya bazı cilt sorunlardan kurtulmak için. Ama aslında çoğu kez kozmetik ürünlerine yüzlerce, binlerce lira harcamanıza hiç gerek yok. Yeşil çay ve lavantadan losyon, susam ve papatya yağından da temizlik maskesi hazırlamak mümkün. Profesyonel cilt bakımı da her zaman pahalı olmak zorunda değil, bunun için Wellness ve Bakım alanındaki %90'a varan indirimli fırsatları mutlaka inceleyin.
Son yıllarda doğal yollardan güzellik reçeteleri profesyonel güzellik salonlarında bile uygulanır oldu. Bitki, meyve ve sadece doğal maddeler içeren kremler, losyonlar, maskeler, sabunlar ve şampuanlar her tarafta satılır oldu. Birkaç malzemeyle sizde bir losyon, krem veya bir maske hazırlayıp cilt sorunlarınızdan kurtlabilirsiniz. Özellikle herbalist Suna Dumankaya‘nın az malzemeyle basit bir şekilde hazırlanan güzellik ürünleri kadınlar tarafından son yıllarda fazlaca tercih ediliyor.

Suna Dumankaya'nın Güzellik Sırları

Türkiye’nin ilk lokman hekimi Fatma Öktem’in torunu olan Suna Dumankaya, büyükannesinden öğrendikleriyle yetişti ve gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında aldığı eğitimlerle kendini geliştirdi. Türkiye’nin bitkisel ürünlerle cilt bakımı yapan ilk güzellik uzmanlarından biri olan Suna Dumankaya sayısız herbal tariflerle pek çok cilt ve sağlık sorununa çare buldu. Yılların tecrübesi ile kişisel birikimlerini harmanlayan güzellik uzmanı Suna Dumankaya, doğal kozmetikler konusunda birçok ülkeden uzmanlık belgesi aldı. Bilginin paylaştkça değerlendiğine inanan Suna dumankaya hem kitle iletişim araçları hem de hazırladığı kitaplarıyla tariflerini yüzbinlerce insanla buluşturdu. Halen Habertürk yazarı olan Suna Dumankaya'nın “Meslek Sırlarım”, “Güzellik Sırları” ve “Amazonlar’dan Anadolu’ya Astroloji İle Gelen Doğal Sağlık Ve Güzellik” adlı güzellik ve sağlık üzerine bir çok eseri bulunmaktadır. Kitapları birçok kitabevinin yanı sıra Pandora Online Kitapevi'nden de temin edebilirsiniz. Yarınki blog yazımızda Suna Dumankaya'nın bazı reçetelerini sizlerle paylaşacağız, kaçırmayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları