SunExpress Yaz Kampanyası: Ucuz Uçak Bileti

SunExpress Yaz Kampanyası: Ucuz Uçak Bileti Galeri

Lufthansa ve Türk Hava Yolları ortaklığı olan SunExpress, "Yaz Kampanyası 2011" ile tatil yolunda hava yolunu tercih etmek isteyenlere ucuz uçak bileti keyfi yaşatmaya başladı. 2011 Yaz Kampanyası'yla ilgili ayrıntıları okumak ve henüz çok geç olmadan ucuz uçak bileti alarak tatilden alacağınız keyfi maksimize etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

SunExpress Yaz Kampanyası ile Ucuza Uçun

Başarılı havayollarının "Yaz Fırsatı Kampanyası" ile 29 Haziran - 01 Temmuz arasında alacağınız biletler 29 Haziran - 25 Ağustos tarihleri arasında yurt içinde belli destinasyonlarda büyük indirimlerden faydalanabilir, aynı zamanda 2 kat SunPoints puanı kazanabilirsiniz. Verilen tarih aralığından da anlaşılacağı üzere bugün ucuz uçak bileti kampanyasına katılmak için son gün. Acele etmek lazım!

Bu arada fırsatın geçerli olduğu destinasyonlar ise şöyle: İstanbul’dan karşılıklı Bodrum - Dalaman - Hatay; Antalya’dan karşılıklı Malatya - Kayseri -   Adana.

Lufthansa ve Türk Hava Yolları Ortaklığı

Lufthansa ve Türk Hava Yolları Ortaklığı


Alman Havayolu Şirketi Lufthansa ve Türk Hava Yolları'nın ortak olarak kurdukları havayolu, yaş ortalaması 5.3 olan, toplamı 4725 koltuk kapasitesine sahip ve hepsi Boeing olan 25 uçaklık filosuyla hizmet vermektedir.  İlk etapta sadece charte uçuşlarıyla hizmet veren havayolu yakaladığı pozitif ivme ile tarifeli seferlere başlamıştır. SunExpress ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları