Yeni Sezon Ben 10 Ürünleri Flo Ayakkabı'da

Yeni Sezon Ben 10 Ürünleri Flo Ayakkabı'da GaleriCartoon Network yapımı bir çizgi film olan Ben 10 kısa sürede fenomen haline geldi. Ben 10 adlı bu çizgi filmin ana kahramanı Ben Tennyson, kendisine eşlik eden kuzeni Gwen Tennyson ve büyükbabası Max ile birlikte maceradan maceraya koşuyor. Ayrıca Ben 10 markasıyla ürünler de çocukların oldukça beğenisini kazanıyor.

Ben 10 Ayakkabı Modelleri

Ben 10 Ayakkabı Modelleri

Bu kadar popüler bir çizgi film olarak Ben 10'in "merchandising" işine girmemesi düşünülemezdi zaten. Barbie markalı ürünlerin ne kadar tuttuğunu düşününce, Ben 10 markalı ürünlerin de aynı şekilde satıldığını söylemek mümkün olabilir. Flo Ayakkabı da aynen bu şekilde düşünüyor olmalı.

Birbirinden ünlü markaları müşterilerine sunan Flo Ayakkabı, Ben 10 markalı ürünleri hem online satış mağazasında hem de diğer mağazalarında satışa sunmuş. Çocukların oldukça beğenisini kazanacağa benzeyen Ben 10 markalı ayakkabı ve sandalet modellerinde, Flo Ayakkabı'da, en yüksek fiyat 50 lira olarak göze çarpmakta.

Ben10 Beyaz - BANDAN P 5005

Flo Ayakkabı Kampanyaları

Flo Ayakkabı hem fiziksel mağazaları hem de online satış mağazası aracılığıyla alışverişseverlere hizmet etmeye devam ediyor. Ben 10 markalı ayakkabılar dışında daha birçok ayakkabı modelinin bulunduğu Flo Ayakkabı ile ilgili kampanyaları takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Flo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›