Transformers 3 Dark of the Moon Yarın Gösterimde

Transformers 3 Dark of the Moon Yarın Gösterimde Galeri

Ünlü yönetmen Michael Bay tarafından serinin devamı olarak 3.sü çekilen Transformers 3 Dark of the Moon, 1 Temmuz'dan önce 29.06.2011 (yarın) itibariyle Türkiye'de gösterime girecek. Eğlence & Aktivite kategorisi altında Transformers 3 Dark of the Moon için indirimli bile fırsatı olup olmadığını kontrol etmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Screenrant adlı sinema sitesinde yayınlanan, Ain't It Cool Network'ten Capone adlı sinema eleştirmeni tarafından yazılan eleştiride, Transformers 3 Dark of the Moon'un, Transformers Serisi'nin en iyi filmi olduğu iddia ediliyor. Capone, filmin yapımında gösterilen emeği yüceltirken aynı zamanda Michael Bay filmlerinde pek görülmediğini iddia ettiği "duygusallığın" bu filme başarılı bir şekilde yerleştirildiğini düşünüyor. Tabii bir Transformers filminde hüngür hüngür ağlamayı beklememek gerektiğini de belirtmiş.


TRANSFORMERS 3 Shia LaBeouf Rosie Huntington-Whiteley


Capone filmin ikinci yarısını çok etkileyici bulduğunu belirtmiş. Filmin ikinci yarısında işlenen konu ise Transformers 3 Dark of the Moon trailer'ında da yer verilen Chicago merkezinin yerle bir edilişi. Ayrıca oldukça tartışılan Megan Fox'un serinin bu filminde rol almamasının da oldukça doğru bir karar olduğunu, Rosie Huntington-Whiteley'in "milyon dolarlık bir duruş sergilemekten" çok daha faydalı bir oyunculuğa imza attığını belirtmiş.


Transformers 3 Dark of the Moon yarından itibaren Türkiye'nin seçkin sinemalarında gösterime giriyor.


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları