Twitter'da Erol Köse Fırtınası

Twitter'da Erol Köse Fırtınası Galeri

Ünlü prodüktor Dr. Erol Köse, kısa bir süre önce Twitter'da açtığı hesap ve bu hesaptan paylaştığı twitlerle magazin gündemine bomba gibi oturdu. Ayrıca Erol Köse, yine bu hesap aracılığıyla, Ekşi Sözlük'le amansız bir savaşın fitilini de ateşlemiş oldu.


Dijital Çağ olarak nitelendirdiği bu zamanda herkesin doğruları öğrenmeye hakkı olduğunu düşünen Erol Köse, aldığı karar uyarınca hiçbir sırrı mezara götürmeyecek ve Twitter hesabı üzerinden kamuoyu ile paylaşacak.

Şimdiye kadar Erol Köse'nin kamuoyu ile paylaştığı magazin dünyası ile ilgili sırlar şöyle:

- Cihan Ünal’ın Türkan Şoray’ı, Haluk Bilginer’in Zuhal Olcay’ı kaç kere dövdüğünü bilmeyen var mı? Evet şahidim!

- Haluk Bilginer komşumdu, Cihan Ünal olayını bilmeyen yok. Hande Ataizi arızadır, ama haklı olabilir.

- Altunizade Mesa’da Zuhal Olcay kaç kez imdat diye dayak yerdi, şahidim.

- Kadına şiddetin kültürle alakası yok. Hadi Zuhal Olcay yalanlasın, tüm site şahit. Hodri meydan. Biz konuşursak gerçekten deprem.Erol Köse'den Ekşi Sözlük'e Sataşma

Twitter'dan paylaştığı mesajlarla ünlü sosyal medya platformu Ekşi Sözlük'e de sataşan Erol Köse, bu blog yazısının yazıldığı dakikalarda oldukça seri bir şekilde Ekşi Sözlük hakkında "twitlemeye" devam ediyor. Erol Köse'nin Twitter'da paylaştığı Ekşi Sözlük mesajları şu şekilde (yazın hataları ve sadece büyük harf kullanımı Köse'ye aittir):

- EKŞİ SÖZLÜK ASLINDA BİR ANİMATÖR GRUBU OLDUĞU AŞAĞIDA VİDEOLARLA KANITLI,BUNLAR MI ALEME AHKAM KESEN BİLGELER,VAH VAHVAH,ÇOĞU LİSETERK APAÇİ.

- Check this video out -- Ekşi Sözlük Halloween 2010 Zirvesi Thriller Performansı http://t.co/zrM8HwA aracılığıyla @youtube İŞTE GERÇEK YÜZLER.

- EKŞİCİLERİN 2 BİRAYLA SARHOŞ OLUP METRODA TİNERCİ EDEBİYATI YAPTIKLARININ VİDEOSU AŞAĞIDADIR,YOKYOK FAZLA KAALE ALMIŞIM TİKİCANLARI,BUMUYDU!


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları