Markafoni'den Trabzonspor Ürünleri Kampanyası

Yaptığı kampanyalarla ve alışverişseverlere sunduğu indirimlerle adından söz ettiren Markafoni, bugün Trabzonspor taraftarları için çok güzel bir kampanyayı duyurdu. Trabzonspor ürünlerinin indirimli satışının gerçekleştirildiği kampanyayı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Bize Her Yer Trabzon


"Bize Her Yer Trabzon" mottosunun verdiği güçle oldukça başarılı bir sezon geçiren Trabzonspor, rekor olarak nitelendirilebilecek çoklukta puan toplamasına rağmen şampiyon olamayarak, şampiyon Fenerbahçe'yle aynı puanda olmasına rağmen ikinci oldu. Sezonun son maçının son saniyelerine kadar yarışı sürdüren Trabzonspor, hem başarısı hem de taraftar desteği açısından tebriği hak ediyor. Oldukça gergin geçirilen zamanlarda Trabzonspor'dan desteğini çekmeyen Trabzonspor taraftarı, aynı derecede başarılı bir sezon için takımına destek vermesi gerektiğinin bilincinde. Takımların en çok yararlandığı finansal desteklerden biri de lisanslı ürün satışı. Bu bağlamda Trabzonspor ürünleri kampanyası göz atılması gereken bir fırsat olarak öne çıkmakta. Trabzonspor ürünlerinin sunulduğu bu kampanyadan yapacağınız alışverişle Trabzonspor'a destek olabilirsiniz.


Trabzonspor Lisanslı Ürünlerinde Büyük İndirim


Trabzonspor taraftarları tarafından büyük ilgiyle karşılanan, Trabzonspor ürünlerinin indirimli satışının yapıldığı kampanyada sunulan ürün grupları arasında "erkek forma, erkek t-shirt, kadın t-shirt, kadın pantolon, erkek sweatshirt & mont, çocuk grubu, bornoz ve akesuar" bulunmakta. Tranzonspor ürünleri kampanyası yaklaşık 13 saat sonra sona erecek.


Trabzonspor ürünleri ile ilgili kampanyaya göz atmak ve Trabzonspor ürünleri satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları