Trendyol’dan Victoria’s Secret Kampanyası

Trendyol’dan Victoria’s Secret Kampanyası Galeri

Birbirinden ünlü dünya markalarını, yaptığı olağanüstü kampanyalarla, uygun fiyatlarla Türk alışverişseverleriyle buluşturan özel alışveriş kulüpleri arasında başı çeken online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol bu sefer Victoria's Secret markasını müşterilerinin beğenisine sundu. Sunulan bu mükemmel fırsatı görüntülemek ve incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Victoria's Secret

<strong>Victoria's Secret</strong>

1977 yılında Amerika Birleşik Devletleri - San Fransisco, California'da, eşi için çok katlı alışveriş merkezlerinde iç çamaşırı alışverişi yapmaktan utanan Roy Raymond tarafından kurulan iç çamaşırı firmasının ilk şubesi Palo Alto'daki Stanford Shopping Center'da müşterilerine hizmet vermeye başladı. Özellikle eşleri için fantezi iç çamaşırı alışverişi yapmak isteyen erkeklerin alışveriş sürecindeki rahatlığını gözeterek hizmet vermeyi amaçlayan firma bu amaçla şubesinde oldukça yardımsever satış danışmanlarına yer verdi. İlerleyen yıllarda büyümesini sürdüren Victoria's Secret, sahibi Roy Raymond tarafından 1982 yılında 4 milyon $ bedelle Leslie Wexner'a satıldı. Victoria's Secret'ın patlama yapmasıyla birlikte bu satış Roy Raymond'un felaketini getirmiş oldu. 1995 yılında başlatılan Victoria's Secret Fashion Show, Amerikan televizyon kanallarından prime time'da yayınlanmaya başladı ve büyük bir popülarite elde etti. Günümüzde dünyanın her tarafından bu şovu izleyen milyonlarca insan bulunmakta. Bu popülerlikte firmanın marka değeriyle birlikte en büyük etkenlerden biri de dünyanın en gözde mankenlerinin bu gösteride yer alması.

Trendyol'dan Victoria's Secret Alışverişi Fırsatı

Türkiye'nin en çok tercih edilen özel alışveriş kulüplerinden biri olan Trendyol yaptığı Victoria's Secret kampanyasıyla bu dünyaca ünlü iç çamaşırı markasını uygun fiyatlarla alışverişseverlerin ayağına getirmiş oldu. Trendyol'un kampanyasını görüntülemek ve incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Victoria's Secret
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları