Dizi veya Film Senaristi Olmak için Harika Bir Fırsat

Mesleğinden memnun olmayanlar, değişiklik isteyenler, ya da hayatı boyunca hep yazar olmak isteyenler, işte tam size göre bir fırsat. Kavak Yelleri Dizisinin Senaristi Erkan Birgören ile Piha Kolektif Sanat’ta Dizi ve Film Senaryosu Giriş Workshop'ı 125 TL yerine sadece 59 TL. Erkan Birgören'in Kavak Yelleri gibi başarılı bir dizinin senaryosunu nasıl yazdığını merak ediyorsanız, Aslı, Mine, Efe ve Deniz karekterlerinin nasıl yaratıldığını öğrenmek istiyorsanız. Ve siz de Kavak Yelleri dizisi gibi başarılı bir senaryo yazmak istyorsanız işte fırsat bu fırsat, kaçırmayın bu Piha Kolektif Sanat'taki workshop'u.

Piha Kolektif Sanat

Paylaşımlarını üretime dökmek ve birikimlerini sanatçı adaylarına aktarmak için kurulan ve açık bir alan olan Piha Kolektif Sanat, katılımcılarıyla zenginleşen, tüm görsel ve plastik disiplinlerin buluştuğu bir sanat eğitim, etkinlik ve sergi alanıdır. Piha Kolektif Sanat, Kadıköy Moda'daki mekanında hayallerini üretime, üretimlerini paylaşıma dönüştürmek isteyen herkesi davet ediyor. Çok amaçlı bir kişisel gelişim alanı olan Piha, bünyesinde birçok sanat dalını bir araya getiriyor ve sanatın çeşitliliği içerisinde beslenerek kolektif bilinci atölyelerinde yaşatıyor. Piha Kolektif Sanat'ta gerçekleştirilen buluşmalar sayesinde sanatçıların atölye çalışmalarına tanıklık edebilir ve sanat eserlerinin oluşum sürecini gözlemleyebilirsiniz.


Senaryo Workshop Programı

Senaryo Workshop Programı

Teorik Çalışma:
Hikaye Nedir?
Hikayenin Temeli: Olay Örgüsü, Çatışma, Karakter
Pratik Çalışma:
Hikaye Kurma Çalışması
Kursa devam etmek isterseniz; hikaye oluşturmanın detaylarından, karakter kurma çalışmalarına, olay örgüsünün kuruluşundan, diyalog çalışmalarına kadar pek çok konuda hem teorik eğitim alacak, hem de pratik çalışmalar ile kendi senaryonuzu oluşturabileceksiniz. Senaryo yazmayı Kavak Yelleri dizisi senaristi Erkan Birgören'den öğrenmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Diğer eğitim fırsatları için buraya bakın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları