81 Şehirde En hızlı Çiçek servisi 'Çiçek Sepeti'

81 Şehirde En hızlı Çiçek servisi 'Çiçek Sepeti' Galeri

Çiçek sevdiklerinize verilebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Çiçek, kırdığınız bir arkadaşınızın gönlünü almak için, sevgilinze ''seni seviyorum'' demenin, bir arkadaşınızı tebrik etmenin en güzel yoludur.

Sevdiklerinizi Sevindirmenin Yolu

Sevdiklerinizi güzel bir buket çiçekle sevindirmenin en basit yolu ise cicekepeti.com. Çiçek Sepeti, Türkiye'de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2000 yılında kurulmuştur. 500 binden fazla müşterisi olan ciceksepeti.com hergün Türkiye'nin dört bir yanına yüzlerce çiçek siparişi gönderiyor. Türkiye'nin en büyük çiçekçisi olan Çiçek Sepeti ile Türkiye'nin hangi ilinde olursa olsun sevdiklerinize çiçek yollayabilirsiniz. Sevgilinize, annenize, babanıza, iş arkadaşlarınıza, dostlarınıza CicekSepeti.com'da değer verdiklerinize en güzel çiçekleri gönderebilir ve çiçek arama sayfalarında özel gününüz için en doğru çiçeği seçebilirsiniz. Çiçek Sepeti siparişlerinde kullanabileceğiniz 20 TL değerindeki alışveriş çeki sadece 2 TL, Çiçek Sepeti Gurme ürünleri için kullanabileceğiniz 30 TL değerindeki alışveriş çeki sadece 3 TL, bu fırsatları kaçırmayın.

Çok özel doğum günü hediyeleri

Farklı bir hediye arıyor, ama çiçek göndermek istemiyorsanız bile Çiçek Sepeti'ne mutlaka bir bakın. Çünkü burada her tür çiçeğin yanı sıra farklı hediye paketi ve lezzet çiçekleri siparişi de verebilirsiniz. Örneğin tatlı seven bir arkadaşınıza içinde çikolata, kahve, lokum ve kurabiye bulunan keyif kutusunu gönderebilirsiniz. Ya da yeni doğum yapmış bir arkadaşınıza Hoşgeldin Bebek Çikolatası göndererek tebrik edebilirsiniz. Bir diğer alternatif de kek buketleri. Rengarenk, envai çeşit meyve aromalı, çikolatalı çikolatasız, her damak tadına hitab eden küçük kek çiçeklerinden oluşturulmuş buketler.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Çiçek Sepeti
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları