Türkiye'nin efsane grubu MFÖ 27 Haziran'da Harbiye Açıkhava'da

Türkiye'nin efsane grubu MFÖ 27 Haziran'da Harbiye Açıkhava'da GaleriKült olmuş şarkıları ve kalıcı eserleriyle Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi grubu MFÖ 27 Haziran Pazartesi günü Yıldızlar Geçidi Konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu Sahnesi'nde sevenleriyle buluşacak.


Yaza damgasını vuracak bu konseri için %40 indirimli biletleri kaçırmak istemiyorsanız işte size fırsat. Biletler Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi K-L Blok’larında 75 TL yerine sadece 45 TL. Acele edin bu harika fırsatı kaçırmayın.Son albümleri AGU'yu 2006'da çıkaran Mashar Fuat Özkan üçlüsü 1974 yılından beri birarada. Ancak grup asıl patlamasını 1984 yılında ''Ele Güne Karşı'' şarkısıyla yaptı. Şarkı 1981 yılında Seyyal Taner'e verilmiştir, ancak sanatçı TRT'den boykot yediği için albümü çıkaramamış, böylece şarkı MFÖ'ye kalmıştır. 1985 ve 1988 yıllarında sırasıyla Diday Diday Day ve Sufi şarkılarıyla Türkiye'yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil ettiler; ilkinde 14., ikincisinde ise 15. oldular.
MFÖ'nün unutulmaz şarkılarını canlı performasla dinlemek büyük bir ayrıcalık, bu ayrıcalıklı fırsatttan faydalanmanın işte tam zamanı: Mazhar Fuat Özkan üçlüsünün yıllandıkça şarap gibi değerlenen şarkılarını canlı performanslarıyla dinlerken zaman ve mekanın ötesinde hissetmek için Harbiye Açıkhava Konseri 27 Haziran'da.
21-27 Haziran tarihleri arasında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Yıldızlar Geçidi Konserleri yerli ve yabancı ünlü birkçok sanatçıyı sevenleriyle buluşturacak. Bu konserler için indirimli biletleri kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin. “Açıkhava’da Yıldızlar Geçidi 2011” kapsamında MFÖ'nğn yanı sıra Volkan Konak, Mario Frangoulis, Sertab Erener, Joaquin Cortes, Serdar Ortaç yer alacak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları