TNT Yaz Konserleri 2011

TNT Yaz Konserleri 2011 Galeri


Geçtiğimiz hafta Süperstar Ajda Pekkan konseriyle açılışı yapılan TNT Yaz Konserleri bugün Goran Bregoviç ve Suzan Kardeş konserleriyle devam ediyor. Balkan Müziğinin dünyaca tanınmış ustası Goran Bregoviç ve ''Wedding and Funeral Band'' adlı orkestrasıyla bu akşam saat 20'de Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alacak. İndirimli Konser fırsatlarını kaçırmayın.
TNT ana sponsorluğunda MAP İletişim, Atlantis Yapım ve Kirli Kedi Organizasyon’un düzenlediği “TNT Yaz Konserleri 2011”, 17 hazirana kadar birbirinden ünlü sanatçıları müzikseverlerle buluşturacak. Yılın en büyük organizasyonlarından biri olmaya aday “TNT Yaz Konserleri 2011”, Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşiyor.

ADA’yı Çeyrek Geçe

ADA’yı Çeyrek Geçe


Türkiye’nin en köklü bağımsız müzik firmalarından ADA Müzik, 25. yılını 9 Haziran’da Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen görkemli bir konserle kutladı. İşte, geçtiğimiz 25 yıl boyunca yolu bu ‘okul’dan ‘bir şekilde’ geçmiş Bülent Ortaçgil, Zuhal Olcay, Grup Gündoğarken, Yeni Türkü, Hüsnü Arkan, Birsen Tezer, Bulutsuzluk Özlemi, Jehan Barbur, Mavi Işıklar, Replikas, Mehmet Güreli, Gürol Ağırbaş, Burhan Öçal gibi sanatçılar kendilerine katılacak sürpriz isimlerle birlikte ‘ADA’yı çeyrek geçe’ başlıklı konserde bir araya geldiler.

“Abba The Show” ikinci kez İstanbul’da

“Abba The Show” ikinci kez İstanbul’da


Dünyayı kasıp kavuran efsane Abba grubunun eski üyeleri saksafon ve flütte Ulf Anders Hilmer Andersson ve gitarda Mats Sture Ronander önderliğindeki “Abba The Show”, hayranlık uyandıran gösterileriyle ikinci kez İstanbul’da müzikseverlerle buluşacak. Biletleri Biletix'ten temin edebilirsiniz. Eğer istediğiniz konser için bilet bulamazsanız veya size pahalı geldiyse bilet fiyatları, indirimli bilet fiyatları için Eğlence&Aktivite kategorisindeki fırsatlarımıza da bir bakın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları