Ashton Kutcher ve Alessandra Ambrosio, Colcci Koleksiyon Çekimlerinde

Ashton Kutcher ve Alessandra Ambrosio, Colcci Koleksiyon Çekimlerinde Galeri

Gün geçmiyor ki moda dünyasında yeni bir bomba patlamasın. Birbirinden renkli ve sıradışı tasarımları en iyi şekilde sunmak için yarışan marka ve tasarımcıların en az hazırladıkları koleksiyon kadar kafa yordukları bir konu da tanıtım. Markanın yüzü hangi manken olacak, çekimler nerede yapılacak, koleksiyonun hangi parçaları öne çıkarılacak gibi sorulara en doğru cevapları bulmaya çalışıyor herkes. Hızlı tüketim çağının en iyisi ve en çok konuşulanı olmak sanıldığı kadar kolay değil tabii ki. Her gün yüzlerce reklam yayınlanıyor ve bunların arasından sıyrılarak hedef kitleye ulaşmak oldukça zor bir iş. Bu işi layıkıyla yapan markalardan biri de Brezilya'dan dünya modasına yayılan Colcci, İlkbahar/Yaz 2012-2013 koleksiyonu için Ashton Kutcher ve Alessandra Ambrosio'yu bir araya getirdi. Bu ortak çalışma duyurulduğu ilk andan itibaren moda dünyasında büyük bir heyecan ve hareketlilik yarattı. İki güzel insanın birlikte çalışmasından ortaya kötü bir sonuç çıkmayacağından herkes emindi. Çekimler de beklenildiği üzere başarılı geçti. Oyunculuktan modelliğe geçiş yapan Ashton Kutcher ve henüz birkaç ay önce doğum yapan Alessandra Ambrosio'nun muhteşem performansları moda dünyasından tam not aldı.

iki yıldız: Ashton Kutcher ve Alessandra Ambrosio

iki yıldız: Ashton Kutcher ve Alessandra Ambrosio

Ashton Kutcher son dönemlerde genç kızların yeni gözdesi. Demi Moore ile evli olan genç oyuncu Twitter sayfasından eşinin ev hali fotoğraflarını paylaşarak da adından sıkça söz ettirmişti. Oynadığı başarılı film prodüksiyonlarının ardından yakışıklı oyuncu bu sefer de modelliğe soyundu. Onu podyumda ilk kez Sao Paulo Moda Haftası'nda Brezilya'da gördük. Colcci markası için çıktığı podyumda sergilediği rahat tavırları ile herkesi kendine bir kez daha büyüleyen yakışıklı oyuncu, bu işte de ne kadar başarılı olduğunu da kanıtlamış oldu. Yetenekli oyuncu performansında yalnız değildi. Kendisine en az onun kadar ünlü top model Alessandra Ambrosio eşlik ediyordu. İkilinin Colcci markasının koleksiyon çekimlerini birlikte yapacakları aylar öncesinden duyurulmuş olsa da top modelin hamileliği yüzünden çekimler ertelenmişti. Hamilelik bütün kadınlarda kilo alma ve eski formlarına dönememe korkusu yaşatırken ünlü top modelin hiçbir kaygısı bulunmuyor. Çünkü henüz birkaç ay önce doğum yapmış olmasına rağmen eski fiziğine çoktan kavuşmuştu.Oğlu Noah'yı dünyaya getirdikten sonra mankenliğe ara vermeden hızlıca dönüş yapan top model işindeki başarısını bir kez daha göstermiş oldu. Colcci markasının tanıtım başarısının altını da çizmek gerekir. Hem markaları için yakışıklı bir adam ve güzel bir kadın seçmeyi başardılar, hem de bu işi ikisi de birbirinden başarılı oyuncu ve modellerle yaptılar. Attıkları her adım sevenleri tarafından takip edilen Ashton Kutcher ve Alessandra Ambrosio'nun ünlerini markanın bilinirliğine çevirmeyi başardılar.

Colcci Tasarımlarının Göz Alıcı Modelleri

Geçtiğimiz Haziran ayının sonlarında yapılan çekimlerde birbirinden göz alıcı pozlar veren ikili moda tutkunlarını ve sevenlerini kalplerinden vurdu. 34 yaşındaki oyuncu ve 31 yaşındaki modelin Colcci için birlikte verdikleri pozlarda tema aşk ve tutkunun çevresinde ele alınmış. Çekimlerde birbirine kenetlenen eller ve vücutlar öne çıkıyor. Birkaç pozda Alessandra Ambrosio'nun üstsüz olduğu görülürken, Ashton Kutcher gömleğini hiç üstünden çıkarmamış. İkilinin başarılı çekimlerinin kamera arkasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›