Miranda Kerr Harper's Bazaar Dergisinin Eylül Sayısında!

Miranda Kerr Harper's Bazaar Dergisinin Eylül Sayısında! Galeri

Victoria's Secret’ın en hızlı ünlenen meleklerinden biri olan Miranda Kerr, bu Eylül ayında Harper’s Bazaar dergisin kapağını süslüyor. Süslüyor demişken, çıplak pozları yürekleri hoplatıyor demek daha doğru olacaktır! 1983 doğumlu ünlü Victoria's Secret modeli, herkesin tanıdığı, Karayip Korsanları ve Yüzüklerin Efendisi gibi filmlerin ünlü yıldızı Orlando Bloom ile evli. Ayrıca, müthiş fiziğe sahip bu güzel modelin doğum yapmış bir bayan olduğunu da belirtmek isteriz.


Kerr’in idolü ise Audrey Hepburn

Victoria's Secret’ın dışında Miranda Kerr’in en ünlü çalışmaları arasında Meybelline gelmektedir. Meybelline’nin yüzü olarak bilinen Kerr’in idolü ise Audrey Hepburn! Kendisi, yakın zamanda yaptığı bir röportajda tarzını daha çok klasik ancak şık olarak tanımlamış, kıyafette rahatlığa çok önem verdiğini söylemiş ayrıca çok büyük bir Audrey Hepburn hayranı olduğunu da belirtmişti. Çocuğu hakkında yöneltilen sorulara ise “doğal bir çocukluk geçirmesini” istediği yönündeki cevapları ile kendi cocukluğuna gönderme yapmıştı. Oğlu Flynn’in de, kendisi gibi sokakta oynamasını ve bisiklete binmesini istediğini belirtmişti. Ayrıca, zaten modellikten alıştığı sağlıklı beslenme huyunu, anne olduktan sonra daha da hassaslaştırmış. Ailecek sağlıklı bir yaşam amaçladıklarını belirten güzel model Miranda, bunun da sağlıklı bir beslenmeden geçtiğini söylüyor.


Harper's Bazaar’da Kerr Fırtınası

Victoria's Secret’in seksi modeli, ABD’nin en ünlü uluslararası moda dergilerinden olan Harper’s Bazaar’a verdiği çırılçıplak pozlar ile dergi okuyucularının yüreklerini hoplatıyor. Birbirinden seksi ve başarılı çıplak pozlarıyla, yaşını ve anne oluşunu tamamen arka planda bırakan Miranda Kerr, fotoğraflar sırasında giydiği düz deri çizmelerle ise daha da alımlı duruyor. Ünlü model ayrıca, Harper’s Bazaar dergisi okuyucularına moda ipuçları da veriyor. 29 yaşındaki Miranda Kerr, kendisine moda idolü olarak Audrey Hepburn’ü gördüğünü açıklamıştı. Onun stiline her zaman hayran kaldığını belirten Kerr onun en önemli öğretilerinden biri olan “Stil sahibi olmak için zengin olmak gerekmez!” felsefesini de doğrudan benimsemiş. Kendi klasik ve şık stilinden de ipuçları veren Miranda, içerisinde kendini en rahat ettiği kıyafetleri tercih ettiğini söyledi. En pahalı markaların en gösterişli ürünlerindense, klasik ve şık görünen ancak rahat ürünleri tercih ettiğini ve büyük bir marka bağlılığı da olmadığını anlayabiliriz bu sözlerinden.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları