Miley Cyrus ve Yeni Saç Modeli

Miley Cyrus ve Yeni Saç Modeli Galeri

Miley Cyrus yeni saç modeli ile gündeme oturdu. Herkesin yüzüne aşina olduğu şarkıcı saçlarını geçtiğimiz haftalarda platin sarıya boyatmıştı, çok geçmeden yepyeni saç modeli ile karşımıza çıktı. Saçının bir kısmını kazıttığı, kalan kısmı ise önceki saç modeline kıyasla oldukça kısa kestiren Miley Cyrus Twitter üzerinden ilk fotoğraflarını hayranları ile paylaştı. 19 yaşındaki oyuncunun tarzı tamamen değişmiş, hatta sanki başka bir insana dönüşmüş. Şaşkınlıklar yaratan Miley Cryrus'un yeni saç modelinin ise sevileceğini söylemek ise biraz zor gibi. Ancak yine de hayranlarının ne düşüneceği ''The Last Song''un ünlü oyuncusu için çok daha önemli.


Twitter Üzerinden Saniye Saniye Görüntüler

Miley Cyrus'un Twitter üzerinde tam yedi milyon takipçisi var. ABD'li şarkıcının saçları kendi evde kesildi; geç şarkıcı ise evde kuaförünün saçlarını keserkenki çektiği fotoğrafları kare kare Twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı. Olumlu ya da olsumsuz birçok yorumun geldiği yeni saç modeli ile Miley Cyrus, flashlar karşısında bir hayli mutlu görünüyor. Saçlarının kesilmesinin hemen ardından paylaştığı tweeti ise ''eğer pozitif bir şey yorum yapmayacaksanız, o zaman hiçbir şey söylemeyin'' idi.

Utangaç Şarkıcının Saçına Nişanlısının Tepkisi

Utangaç Şarkıcının Saçına Nişanlısının Tepkisi

Yeni saç modelini görüntülemek isteyen magazin ekiplerinden sakınan ve koluyla yüzünü ve saçını kapatan ünlü Miley Cyrus pek utangaç görünüyor. Bu davranışı ise aldığı saç modeli için aldığı tepkilerden mi yoksa, kendisi de hala yeni görünümüne alışamadı diye bilmiyoruz. Çok mutlu hissettiğini tweetleyen Cyrus, 22 yaşındaki nişanlısı Liam Hemsworth'ün bu saç modelini sevdiğini de dile getirdi ve sözlerine şunları ekledi: ''Yeni saç kesimimi sevdi, geçen akşam, uzun süreden beri hiç bu kadar mutlu görünmediğimi söyledi. Gözlerimi daha fazla ortaya çıkaran bu saç modelimi çok beğendi.'' Ünlü her seferinde saçlarını beğendiğini ve kendisini çok iyi hissettiğini dile getiriyor.


Miley Cyrus Kimdir?

Tam adı Miley Ray Cyrus olan ve 1992'de ABD'de dünyaya gelen ve 9 yaşından beri oyunculuğa; rol yapmaya ilgi duyan oyuncu, Hannah Montana televizyon dizisi ile ünlenmiştir. Hannah Montana karakterini canlandırdığı bu dizi Disney yapımıdır. 2011 yılında biten dizinin ardından bu dizide yer alan şarkıları içeren bir albüm çıkarmıştır. 2010 yılına gelindiğinde ise, ''Can't Be Tamed'' adlı albümünü çıkarmış ve yine bu ismi taşıyan şarkısı için klip çekmiştir. Ünlü ayrıca kendi otobiyografisini yazdığı ''Millerce Gitmek'' adlı kitabın da sahibidir. Küçüklüğünden beri birçok dizide konuk oyuncu olarak rol almış, 2003 çekimi Tim Burton'un yönettiği ''Big Fish'' adlı film yapımında ise ''Ruthie'' rolünü üstlenmiştir. Şuanda ise, ''The Last Song'' adlı dizide oyunculuğa devam ediyor. Nişanlısı Liam Hemsworth ile birlikte rol aldığı bu dizi ise 26 Nisan 2010'da Türkiye'de gösterime girmiştir. Böylece Türkiye, genç oyuncuyu daha yakından tanıma fırsatı bulmuş; ünlü oyuncu da daha fazla Türk hayran edinmeye başlamıştır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları