Kanye West'in Sevgilisi Kim Kardashian Hakkındaki Yeni Şarkısı

Kanye West'in Sevgilisi Kim Kardashian Hakkındaki Yeni Şarkısı Galeri

Dünyanın en çok konuşulan ve medyaya konu olan çifti onlar... Twitter paylaşımları ile gündeme bomba gibi düşen medyadik çitftin son haberi ise Kanye West'in yazdığı ''Perfect Bitch'' adlı şarkısında sevgilisinden bahsettiğini söylemesi. West'in bu sözlerine Kim Kardashian'ın yorumu ise hemen geldi. Arkadaşlarına çok gururlandığını ve sevgilisini çok sevdiğini söyleyen Amerikan magazin yıldızı, şarkıda geçen sözlerden olumsuz bir anlam çıkarmadığını da sözlerine ekledi. West, şarkıyı sevgilisi için yazdığını ilk kez ise Twitter üzerinden paylaştı ve mükemmel bir kadın ile beraber olduğu için bu şarkıyı yazdığını söyledi.


Kim Kardashian ve Kanye West Aşkı


Söylentilere göre ünlü rapçinin, Kim'den önce tüm teknoloji aletleri ile arası açıktı. Ancak Kim'in onun hayatına girmesi ile her şey değişti ve ünlü yıldız onu tamamen değiştirdi. Artık sevgilisinin sesini duymadan gün geçiremeyen şarkıcı cep telefonu kullanmaya başladı. Ayrıca yine West, Kim ile beraber olmaya başladığından beri kadınları artık daha iyi anladığını dile getirdi ve Kim Kardashian'dan ilham alarak kadınlar için bir giyim koleksiyonu tasarlamaya başladı. Kanye West bu kreasyonunu New York Moda Haftası'na yetiştirmek için yoğun olarak çalışmalara başladı.

Twitter Üzerinden Dakika Dakika Fotoğraflar


Amerikalı reality show sunucusu Kim Kardashian fotoğraflarını Twitter üzerinden takipçileri ile paylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden tatilde olduğunu paylaşan ünlü güzel ardından su altında çekilmiş fotoğraflarını hayranları ile paylaştı. Sadece Twitter üzerinde değil, Facebook sosyal medya platformunda da oldukça aktif olan ünlü güzel, en fazla hayran kitlesine sahip olan kişiler arasına şimdiden girdi. Yine geçtiğimiz günlerde on milyon hayran kitlesine ulaştığında profil fotoğrafını değiştirip, onu Facebook üzerinden takip eden kişiler ile sevincini paylaşmış ve mesajlar göndermişti.

Peki Bu Ünlü Güzel Kim?


1980 yılında ABD'de dünyaya gelen Kim Kardashian, bu ülkede magazin yıldızı olarak ünlendi. Sosyal hayatı ile devamlı olarak gündemde olan Kim, E! isimli televizyon kanalında reality show sunuculu yapmaktadır. Bunun dışında iş kadını, aktris, şarkıcı, tasarımcı ve manken olan Kim, ayrıca kendi kozmetik ürünlerini çıkarmaya da başlamıştır. Birçok konu ile ilgili ve yine birçok farklı alanda aktif olan güzel, dergi kapaklarında yer almaktan, dizilerde konuk oyuncu olarak oynamaya; tv şarkı yarışmalarına katılmaktan, konuk jüri üyeliklerine; kitap yayımlamaktan butik işletmeye kadar, türlü türlü alanda boy göstermektedir. Son üç yıl içinde ise bir spor DVD'si çıkarmış ve blog yazmaya başlamıştır. Aynı zamanda ayakkabı sattığı bir platformu da başlatmış bulunmaktadır. Kim ve kız kardeşleri Khloe ve Kourtney tarafından yaratılan Sears markası altında ayrıca kot pantolonlar da tasarlanıyor. Markanın modellerinin tanıtımlarını kendileri yapan kardeşler son zamanlardaki iş yoğunluğu dolayısıyla markanın modelliğine zaman ayıramıyormuş. Söylenene göre Kardashian kardeşler markalarına ait kot tasarımlarını en iyi şekilde tanıtacak güzel kalçalı ve yuvarlak hatlı modelleri aramaya başlamış.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları