Acun Ilıcalı Yeni Kanalı Star'a Transfer Oldu

Acun Ilıcalı Yeni Kanalı Star'a Transfer Oldu Galeri

Televizyonun dahi çocuğu; diğer adıyla Acun Ilıcalı'dan bahsediyoruz. Televizyon sektörüne adım atması bir hayli ilginç olmuş. Bir tanıdık vasıtası ile İlker Yasin ile görüşmüş ve futbol bilgisi ile kendini etkilemiş. Kendisini popüler yapan olay ise Acun Firar'da adlı yapım olmuştur. Dünyanın değişik ülkelerini gezip, insanlar ile yaptığı sohbetler oldukça ilgi çekmiştir. Daha sonra kurduğu kendi firması ile yapımcılığını kendi üstlendiği Fear Factor, Survivor, Var Mısın Yok Musun ve Yetenek Sizsiniz adlı programlar ile de kariyerinin en üst noktasına ulaşmıştır. Bütün bu başarısının altında yatan temel olgu ise izleyicinin dilinden anlamasıdır. İnsanlar her zaman daha keyifli, ilgi çekici yarışmaları izlemeyi tercih etmekte. Türkiye'de klasik olarak yayınlanan bilgi yarışmaları ise artık izleyenleri sıkıyor. Bu yüzden pek başarılı olamıyor ve sessiz sedasız ekranlara veda ediyorlar.

Acun Star'da!

Son günlerde "Acun Star'da" diye dolaşan haberlerin aslı yoktur diyemeyiz. 10 yıldan fazla bir süredir Show Tv ile çalışan Acun, birbirinden güzel projeleri ile artık Star Tv ekranlarında karşımıza çıkacak. O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz iki iki iddialı programın seçmeleri başladı bile. Televizyonun başına kurulup birbirinden ilginç yetenekleri saatlerce izleyebiliriz. İlginç yarışmacıların yanı sıra keyifli sohbetleri ile jürilerde bir o kadar ilgi çekiyor. İnsanların genellikle daha çok sempati duyduğu isimleri jüri olması her açıdan iyidir. Programdan kalkan yarışmaların çoğu format olarak zevksiz olduğu gibi jüri üyeleri ya da sunucuları bir o kadar renksiz oluyor. Acun Ilıcalı'nın Türk milletinin dilinden iyi anlamasını da senelerdir bu işin içinde olmasına bir nevi çekirdek yetişmesine bağlayabiliriz. Star Tv'de yenilenen logo, arayüzü ve yapımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Artık Acun Star'da olduğuna göre yeni projelerde birbirini ardına gelebilir. Eminiz ki büyük bir titizlik ve itina ile seçtiği programlar diğerleri gibi yine en çok seyredilenler arasında yer alacak. Reyting olayının özünü iyi kavraması ile bizleri yine ekran başına kitleyecek gibi duruyor.

Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye Artık Star'da!

Acun Star'da haftada 3 gün farklı formatta program yapacak. Bunun bir iyi bir de kötü yanı olabilir. İyi yanı farklı programlar ile haftada 3 gün eğlenceli bir şey televizyonda izleyebiliriz. Kötü yanı ise sunduğu programların tekrarlarının da sürekli yapılması olabilir. E durum böyle olunca da haftanın 6 günü her akşam aynı yüzü görmek sıkıntı yaratabilir. Özellikle son yıllarda yarışmacıları ile yaşadığı polemiklerde ona olan güveni biraz azaltmış durumda. Yeni sezonda nasıl bir format bizi bekliyor hep birlikte göreceğiz. Star Tv'de yayınlanan Behzat Ç, İşler Güçler ve diğer yapımlarında genellikle akşam saatlerinde oynaması ile de nasıl bir yayın akışı yaşanacak oldukça merak konusu. Dizinin fanları yayın saatinin ve gününün değişmesine sert tepki gösterebilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları