İşler Güçler: Star TV'nin Muhteşem Yeni Komedi Dizisi

İşler Güçler: Star TV'nin Muhteşem Yeni Komedi Dizisi Galeri

Türkiye'de dizi furyası devam etmekte. Birbiri ardına yayınlanan ve daha sonra sessiz bir şekilde yayından kaldırılan projeleri sürekli şahit oluyoruz. İlgimizi çekenler oysaki daha samimi oyunculuk ve ilginç konular. Buna örnek olarak da bu yaz Star Tv'de ekranlara merhaba diyen İşler Güçler adlı diziyi gösterebiliriz. Dizide başrol oynayan oyuncuların yanında diğer yan karakterleri de tebrik etmek lazım. Gerçekten oyunculuğun hakkını veriyorlar ve diziyi tadından yenmez bir duruma getiriyorlar. Konu olarak ise gerçek hayatları ile biraz da paralel olarak başarılı olmak isteyen ancak istedikleri düzeye henüz ulaşamayan üç oyuncuyu yani kendilerini oynuyorlar. Biraz muziplik katarak olayları farklı şekillerde lanse ederek gerçek hayatta yaşadıkları problemleri izleyiciye sunmaktalar.


İşler Güçler Her Perşembe Star Tv'de...


Dizi şu an her perşembe günü Star Tv'de yayınlanmakta. Özellikle Leyla ile Mecnun ve Yalan Dünya gibi başarılı dizilerin tatile girmesi ile boşta kalanlar için şahane oldu. En az onlar kadar sağlam, hatta onların tahtını da sallayacak gibi gözüküyor. Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz'in yanı sıra Burak Satıbol, Yılmaz Gruda, Ceren Moray'da usta oyunculukları ile diziye renk katıyor. Rüstem Abi karakteri ile Yılmaz Gruda resmen yılların oyunculuğunu gözler önüne seriyor. Askere gitmemek için sürekli kilo alan ve kilo kaybedince üzülen Salih karakteri de ailemizin bir parçası oldu. Yalan söylemeyi beceremeyen, marjinal ve dobra bir kızı canlandıran Ceren Moray'da başarılı oyunculuğu ile tam puan alıyor. Yazın sıcak havasından bunalan ve biraz eğlenmek, günün stresi atmak isteyenler için "İşler Güçler" sizi mest edecek. Ahmet'in Feride'ye olan, Murat'ın ise Aşkın'a olan aşık halleri de zaman zaman bizi duygusal hallere sokuyor. Meslekler ile alakalı programlar çekmek istemeyen ancak bir türlü normal insanlar ile karşılamadıkları için bir türlü amaçlarına ulaşamayan üç tane sunucuyu canlandırıyorlar. Rambo ile yaşadıkları reyting çekişmesi de bizi gülmek krizine sokuyor. Ayrıca gündemdeki konuları tiye alması da oldukça keyifli. Ahmet Kural ise mimikleri ile diziye damga vuruyor.

İşler Güçler; Modern Muzip Yalanlar!


Günün stres ve yorgunluğundan sıkılanlara için "İşler ve Güçler" iyi bir seçenek. Her ne kadar şu aralar reyting sıralamasında biraz gerilerde olsa da ilerleyen zamanlarda hak ettiği yeri alacaktır. Birbirinden başarılı ve eğlenceli bölümleri ile her perşembe gününü büyük bir heyecan içinde bekleyenlerin sayısı da az değil. Özellikle klişeler ile dalga geçen ve bunu gerçek anlamda başaran bir dizi olması da bu kadar çok popüler olmasını nedeni. Dizinin "ne kadar da tatlı bir o kadar farklı, ne kadar da pişkin hayata ilişkin, ne kadar da değişik bir o kadar ilginç" sözleri dilimize pelesenk oldu. Bu eğlenceli dizinin fenomenleri gün geçtikçe artıyor. Sanırım muhteşem üçlü aradıkları başarıyı bu sefer yakalamış durumda.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları