2012 Yaz Modasında Renk Curcunası

2012 Yaz Modasında Renk Curcunası Galeri

Tüm ülkeyi kavuran sıcaklar yazın daha uzun süre bizimle olacağının habercisi gibi. Bu uzun sürecek yazın en güzel renkleri ve kreasyonlarını ise hala takip etmemiş olanlar için; 2012 Yaz modası hala geç geçmiş değil!En ünlü markaların ilkbahar'da yarattığı kreasyonlar yavaş yavaş geride kalırken, yaz sezonunun bu en sıcak günleri için farklı tasarımlarını piyasaya çıkarmaya başladılar bile.


Zara bu yaz biraz daha klasik bir çizgi izliyor. Önceleri daha fazla elbise ve eteğe ağırlık vermesine alıştığımız Zara, bu yaz hafif kumaş pantolonlar üzerine turunçgiller tonlarında; sarıdan turuncunun koyu tonlarına kadar birçok sıcak rengi koleksiyonlarına katmış durumda. 2012 Yaz modası için tasarladığı ürünleri mağazaların vitrinlerini çoktan süslemeye başladı.

Mango ise, tarzına alıştığımı ama çok sevdiğimiz elbiseleri “biraz” daha kısaltmış gibi bu yaz. 2012 Yaz modası Mango için tam bir renk curcunası. İçerisindeki soğuk ve sıcak tonların uyumlu karışımı ile çiçekli ve tribal desenli elbiseleri özellikle dikkatimizi çekenler arasında. Son derece sade ve aksesuara lüzum görmeyen bu elbiseleri, özellikle bu sıcaklarda taşımak; şıklığın ötesinde rahatlık da sağlayacak gibi.

Yeni Sezonun En Beğenilenleri

Koton ise Mango ve Zara'nın sanki bir karışımı gibi karşımıza çıkıyor, 2012 yaz modasıyla. Koleksiyonlarında sıcak tonlara ağırlık veren Koton, nadiren soğuk renkleri tercih etmiş gibi görünüyor. Özellikle denizci desenleri bu yaz bir çok ürününde kullanılmış. Ancak, Koton'un çok alıştığımız pileli etekleri, yine standlarda bulabileceğimiz ve zevkle giyebileceğimiz ürünler arasında. Bu yaz sıcaklarında bir de mağaza mağaza gezip alışveriş yapmak da ayrı bir çile tabi ki! Bunca güzel ürüne nasıl ulaşabilirim diye merak edenler ise, cevabı online alışverişte bulacaklardır! Zidaya online alışveriş mağazası, yaz sıcaklarını unutturacak indirimlerle karşınızda bu yıl. “Zidaya'da Yaz” olarak adlandırdığı ürün yelpazesini mutlaka ama mutlaka görmelisiniz. Tabi ki online alışverişte en önemli şey olan “kampanya ve fırsatlar”ı yakalamak! Bunun için de doğru adrestesiniz. Çünkü sizler için hazırladığımı indirim kuponları ve hediye çekleri sayesinde Zidaya'dan daha da avantajlı çıkacaksınız! Hemen buraya tıklayarak Zidaya sayfamızı ziyaret edebilir, hediye çekleri ve kupon kodlarına ulaşarak en ekonomik alışverişe ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Koton
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›