Nil Karaibrahimgil Şarkıları Yeni Albüm 'Ben Buraya Çıplak Geldim'de!

Nil Karaibrahimgil Şarkıları Yeni Albüm 'Ben Buraya Çıplak Geldim'de! Galeri

Nil Karaibrahimgil, geçen yaza damgasını vuran ' Hakkında Herşeyi Duymak İstiyorum' single çalışmasından sonra bir süredir sessizliğe bürünmüştü. 2009 yılında yayınladığı son albümü 'Nil'in Kıyısında' dan sonra bir süredir albüm çalışmalarına ara veren Nil Karaibrahimgil yeni albümü ile karşısınzda! Yeni albümü 'Ben buraya çıplak geldim' birbirinden güzel Nil Karaibrahimgil şarkıları ile 2012 yazının en gözde albümlerinden biri olmaya aday. Yine kendi tarzında, özgün sözler ile bestelen Nil şarkılarını dinleyeceğimiz yeni albüm için Nil hayranları şimdiden heyecan içinde.

Ben Buraya Çıplak Geldim

Ben Buraya Çıplak Geldim

Her albümü için uzun süren bir hazırlık çalışması yapan ve parçalarını özenle hazırlayan Nil Karaibrahimgil, bu yaz da birbirinden özgün şarkılarının yer aldığı 'Ben buraya çıplak geldim' albümü ile bizleri mutlu edecek. Yaz aylarımıza eşlik edecek olan, enerjik ve zamana zamaan yavaş ritmli Nil şarkıları minik videolar ile karşımızda. Hürriyet Gazetesi'nin Kelebek ekindeki köşesinde, yeni albümünün çıkış şarkısına karar veremediğini bu nedenle de hepsi için birer küçük klip oluşturma kararı aldığını söylemiş olan Nil Karaibrahimgil, işte o minik kliplerle karşınızda. Albümde yer alan şarkılar yine başarılı müzisyenin kendi tarzını yansıtırken, yıllar içinde olgunlaşan bir Nil'i de ortaya koyuyor.

Özgür Kızdan Olgun Kadına

Özgür Kızdan Olgun Kadına

Özgür kız olarak tanıdığımız Nil Karaibrahimgil, yeni albümü 'Ben buraya çıplak geldim' ile daha da olgunlaşmış. Bu yaza damgasını vuracak olan yeni albümde, yine kendi tarzını konuşturan güzel şarkıcı, aynı zamanda yeni soundları ile de kulağımızın pasını silecek. Türkiye'de ilk defa yapılan bir çalışmayla, yeni albümünde yer alan 9 şarkı için birbirinden farklı yönetmenlerle anlaşarak ayr ayrı mini klipler hazırlayan Nil Karaibrahimgil, bu çalışmaları da öncelike twitter'da paylaştı. Reklam müzikleri ile hayatımıza giren özgür kız, yıllar içinde müziğe daha çok yaklaşarak kendine müzik camiasında bambaşka bir yer edindi. Şarkı sözü yazarlığı, müzisyen kişiliği ve yazarlığıyla da hayatılarımızın bir parçası haline gelen Nil, yalnızca albümleri ile değil Kelebek'teki köşe yazıları ve kitapları ile de duygularımıza tercüman oldu.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları