Selen Soyder Sevgilisi Tolgahan Sayışman ile El Ele!

Selen Soyder Sevgilisi Tolgahan Sayışman ile El Ele! Galeri

Fox Tv'de yayınlanan 'Yer Gök Aşk' dizisinden sonra aynı kanalda yayınlana 'Lale Devri' dizisine transfer olan Miss Turkey 2007 birincisi Selen Soyder'in adı Toga Sayışman ile aşk dedikolarına karıştı. Bugünlerde adı magazin gündeminde sıkça duyulan güzel oyuncu, bu dizide de yaşadığı aşklar ile çok konuşuldu. Daha önce, Lale Devri'nde başrolü paylaştığı Serenay Sarıkaya ile bir ilişki yaşayan Tolgahan Sayışman şimdilerde yine rol arkadaşı olan Selen Soyder ile ile anlıyor. İkili henğz tam bir açıklama yapmasa da, beraber çektirdikleri fotoğraflar ve samimi görüntüleri akıllarda soru işaretine neden oldu. Geçtiğimiz gün bir resturant çıkışında elele görüntülenen ikili, ne kadar inkar etse de artık kendilerini gizleyemiyorlar.

Dizi Gerçek Oldu!

Dizi Gerçek Oldu!

Lale Devri dizisine, Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı Toprak karakteri ile geçiş yaparak Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atan Selen Soyder, dizide yaşananların neredeyse gerçek olmasına neden oldu. Tolgahan Sayışman'ın Çınar isimli karakter ile, Serenay Sarıkaya'nın canlandırdığı Yeşim ve Toprak karakterleri arasında kalan bir aşığı canlandırdığı dizi gerçek oluyor. Selen Soyder ile Tolgahan Sayışman arasında başlayan aşk yüzünden Serenay Sarıkaya'nın diziden ayrılma kararı aldığı ancak, yönetmenin bölüm başına aldığı ücreti artırmasıyla kalmaya karar verdiği de gelen dedikolar arasında.

Selen Soyder: 'Buğra'dan ben ayrıldım!'

Selen Soyder: 'Buğra'dan ben ayrıldım!'

Bir zamanalar Buğra Gülsoy ile ilişki yaşayan Selen Soyder'in adı, rol arkadaşı Tolgahan Sayışman ile yaşadığı aşk dışında, bu eski ilişkisi ile de gündemi meşgul ediyor. Buğra Gülsoy, geçtiğimzi yıl nikah masasına oturduğu Burcu Kara ile sürpriz bir şekilde boşanma kararı almış; boşanmalarının ardında yatan ismin de Selen Soyder olduğu söylenmişti. İkilinin tekrar bir araya geldiği, Burcu Kara Buğra Gülsyo ilişkisinin de bu yüzden sonlandığı iddia edilmişti. Ancak, başarılı oyuncunun yaptığı ' Buğra'dan ben ayrıldım neden geri döneyim ki!' açıklamasından sonra olay açıklığa kavuştu. Buğra Gülsoy da adının dedikolara karışmasından dolayı Selen Soyder'den özür dilemişti.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları