Murathan Mungan Derya Köroğlu ile İlgili Açıklama Yaptı!

Murathan Mungan Derya Köroğlu ile İlgili Açıklama Yaptı! Galeri

Başarılı yazar Murathan Mungan, son günlerde sosyal medya gündemini meşgul eden, Yeni Türkü’nün vokali Derya Köroğlu ile sevgili oldukları iddiasına, kendi bloğundan yanıt verdi. İddialar karşısında önceleri Derya Köroğlu ile gülüp geçtiklerini ancak dedikodular dinmeyince açıklama yapma gereği duyduğunu söyledi. 'Tatsız ve zorunlu bir açıklama' başlığı altında bir yazı yazan Murathan Mungan, çıkan dedikodulardan ne kadar rahatsız olduğunu söyledi ve duruma açıklık getirdi. Yeni Türkü'nün birçok şarkısının söz yazarlığını yapmış olan Murahtan Mungan, müzik grubu ile olan ortaklığı ve Derya Köroğlu ile yıllar içinde gelişen ahbaplığından dolayı gelişen dedikodular karşısında uzun süre sessizliğini korusa da artan dedikodular karşısında açıklama yapma gereği duydu. Murathan Mungan, İstanbul'a ilk taşındığı zamanlarda söz yazarı ve besteci olarak başlayan işbirliklerinin zamanla gelişerek dostluklarının pekiştiğini belirtti.

“Yeni Türkü Şarkıları Bizim İçin Değildi!”

“Yeni Türkü Şarkıları Bizim İçin Değildi!”

Kimliğini asla gizlemediğini berlirten Murathan Mungan, Derya Köroğlu'nun da tanıdığı "heteroseksüel" olup da "homofobik" olmayan insanlardan biri olduğunu söyledi. Henüz tanıştıkları zaman bile arkadaşı Meral Özbek ile bir evlilik yapan Derya Köroğlu'nun sonrasında yine Sibel Erülgen ile evlendiğinde de dostları olarak yanlarında yer aldığını berlirtti. Yeni Türkü'nün başarılı vokalistinin de, üçüncü evliliğini yaptığı güzel eşi Ayşe Özgür Köroğlu ile çok mutlu olduğunu söyledi. Murathan Mungan'ın şarkı sözleri ve Yeni Türkü'nin besteleriyle akıllara kazınmış olan 'Olmasa Mektubun', 'İstersen Hiç Başlamasın' gibi şarkıların ikili arasındaki ilişkiye dair olduğu iddiaları da tarafları oldukça huzursuz etmiş. İlk zamanlar gülüp geçseler de Yeni Türkü'nün 'Şimdi ve Sonra' isimli yeni albümünün piyasaya çıkmasıyla, bu dedikouların albümün başarısına gölge düşürmesini istemediğini de söyledi.s

Derya Köroğlu'nun Eşinden Açıklama

Derya Köroğlu'nun Eşinden Açıklama

Derya Köroğlu'nun üçüncü evliliğini yaptığı eşi Ayşe Köroğlu ise, eşiyle aralarında hiç bir sorun olmadığını, evliliklerinin gayet güzel gittiğini söyledi. Murahtan Mungan'ın açıklamasını desteklediklerini, kendilerin de ayrıca bir açıklama yapmaya gerek duymadıklarını da sözlerine ekledi.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları