Geleceğin Top Modeli: Kate Upton

Geleceğin Top Modeli: Kate Upton Galeri

Kate Upton, son zamanların en çok konuşulan mankenlerinden birisi. Amerika gençliğini temsil eden duruşu ve hergün verdiği birbirinden seksi pozları ile gündemi sürekli meşgul tutuyor. Mükemmel fiziği ile birçok markanın da peşinden koştuğu güzel model, dolgun vücut hatları ile de 0 beden mankenlere meydan okuyor. Tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başaran genç model, sonm olarak rol aldığı hamburger reklamı ile de yine en çok konuşulan modelleriden biri oldu. Reklam filminde yer alan cesur sahneleri ve kusursuz fiziğiyle Kate Upton daha uzunca süre en çok gündemi meşgul edecek gibi görünüyor.

Dolgun Vücut Hatlarıyla Geleceğin Model İkonu: Kate Upton

Dolgun Vücut Hatlarıyla Geleceğin Model İkonu: Kate Upton

Yuvarlak vücut hatları ile hem erkeklerin rüyalarını süsleyen hem de 0 beden olmak için uğraşan mankenlere inat kadınların da idolü haline gelen Kate Upton, birçok reklam ve fotoğraf çekimi için en çok aranan modelleri arasında. Son zamanlar hamburger reklamı ile adından sıkça söz ettiren Kate Upton, birçok markadan teklif almaya devam ediyor. Güzel model, Tower Heist filmindeki küçük rolü ve henüz vizyona girmemiş olan The Three Stooges filmi ile sinemada da kendini gösteriyor. Hollywood yapımcılarından birçok teklif aldığı ancak şimdilik daha çok modellik kariyerine odaklandığı da gelen dedikodular arasında.

Yılın Çaylağı: Kate Upton

Yılın Çaylağı: Kate Upton

Henüz kariyerinin başında olmasına rağmen Kate Upton şimdiden en çok aranan modeller arasına girmeyi başardı. Son yılların en çok konuşulan güzellerinden biri olan model, dolgun ve seksi vücut hatları ile markaların ve reklamların en çok aranan yüzü oldu. 1992 yılı Florida, Amerika doğumlu olan Kate Upton, henüz 20 yaşında olmasına rağmen kariyerinde oldukça ilerledi. 2008 yılında Miami Elite Model Management ile anlaşma imzalayan Kate Upton, daha sonra New York'a taşınarak ilk modelliği Dooney& Bourke çanta markası için yapmış; daha sonra 2010-2011 Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinin kapağına çıkarak 'Yılın Çaylağı' seçilmiştir. Ondan sonra birçok markanın yüzü olan ve Victoria's Secret için modellik yapan Kate Upton, birçok dergi tarafından da yılın en seksi kadını seçilmiştir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Victoria's Secret
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Plaj Giyimi ›