Buğra Gülsoy, Burcu Kara ile Boşanmaları ile İlgili Son Kez Konuştu!

Buğra Gülsoy, Burcu Kara ile Boşanmaları ile İlgili Son Kez Konuştu! Galeri

Bir süredir ayrılık hazırlığı içinde olan Buğra Gülsoy- Burcu Kara çifti, boşanmanın eşiğine geldi. Bugüne kadar haklarında çıkan sayısız habere karşı suskun kalan çiftten Buğra Gülsoy, son bir açıklama yaparak artık bu yoldan geri dönüş olmadığını söyledi. Kendisi gibi oyuncu eşi Burcu Kara ile hayata farklı pencerelerden baktıklarını farkettiklerini söyleyen ünlü oyuncu, ayrılmak üzere olduğu eşinin hala kendisi için çok değerli olduğunu ama yürütemediklerini söyledi. Henüz evliliklerinin üzerinden 1 yıl geçmemiş olan ünlü çiftin ayrlık haberi hem magazin gündemini hem de hayranlarını üzdü. Birbirilerine çok yakıştırılan çiftin boşanma kararlarının ardında birçok neden aransa da Buğra Gülsoy yaptığı açıklamada bunlarsın asılsız olduğunu savundu.


Son Açıklama Buğra Gülsoy'dan!

Son Açıklama Buğra Gülsoy'dan!


Burcu Kara, Buğra Gülsoy'dan boşanmak için kısa bir süre önce mahkemeye başvurmuş ve eşinin 'evlilikle bağdaşmayan davranışları olduğunu' öne sürmüştü. Magazin gündemini de meşgul tutan dedikoduların ardından Buğra Gülsoy geçtiğimiz gün, son kez konuşacağını söyleyerek bir açıklama yaptı.


'Burcu Kara benim için çok değerli!'


Boşanmalarının ardında, Buğra Gülsoy'un , son zamanların çok tutulan dizisi Kuzey Güney'de beraber rol aldığı Bade İşçil ile yeni bir birlikteliğe yelken açtığı iddiası yatıyordu. Bu dedikonun yanı sıra, ünlü oyuncunun bir zamanlar aşk yaşadığı Selen Soyder ile tekrar bir araya geldiği de fısıltı gazatesi ile yayılmıştı. Ancak, Kuzey Güney'in başarılı oyuncusu, yaptığı açıklamalar ile bunların hepsinin asılsız olduğunu söyledi. Açıklamasında, Burcu Kara'nın onun için çok değerli olduğunu özellikle belirten Buğra Gülsoy, evlilikleri boyunca eşini asla aldatmadığını söyledi. Ayrıca, adının dedikodulara karıştığı Bade İşçil ve Selen Soyder'den de, onlar yüzünden zor durumda kaldıkları için özür diledi.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları