Leonard Cohen Konseri 19 Eylül'de İstanbul'da!

Leonard Cohen Konseri 19 Eylül'de İstanbul'da! Galeri

Türkiye'de konser veren dünya starlarının iyice arttığı şu günlerde, başka dev bir isim de Türkiye'deki müzikseverlerle buluşacağı kesinleşti. Dünyaca ünlü , efsanevi müzisyen, söz yazarı ve şair Leonard Cohen, 19 Eylül 2012 tarihinde Ülker Sports Arena'da muhteşem bir konsere imza atacak. Ünlü sanatçı, 2009 yılında İstanbul'da verdiği konser sonrasında hayranlarını daha fazla bekletmedi ve tekrar Türkiye'ye geliyor.

Efsanevi Sanatçı Tekrar İstanbul'da!

Leonard Cohen konseri için şimdiden müzikseverler heyecanla bekleyişe girdi. Biletix üzerinden 15 Haziran itibariyle satışa sunulan biletlere ilgi yoğun. Ancak bu efsane ismi canlı olarak dinlemek elbette ki biraz pahalı. Ancak, dünyanın en başarılı müzisyenlerinden biri olan bu muhteşem sesi canlı olarak dinlemek her zaman karşımıza çıkan bir fırsat değil. Siz de bu eşsiz konsere tanık olmak isterseniz, biletler Biletix'te! Tükenmeden biletinizi alın. Bilet fiyatları ise şu şekilde:
1.Kategori - 555.00 TL VIP Saha İçi
2. Kategori - 395.00 TL Platinum Saha İçi
3. Kategori - 220.00 TL Gold
4. Kategori - 180.00 TL Silver
5. Kategori - 110.00 TL Bronze

Leonard Cohen'den Yeni Albüm: Old Ideas

Leonard Cohen'den Yeni Albüm: Old Ideas

Leonard Cohen, yeni albümü "Old Ideas" ın tanıtımı için çıktığı 2012 Dünya Turnesi kapsamnda İstanbul'da vereceği konserde, unutulmayan eski şarkılarını da seslendirecek. Dance Me to the End of Love, Everybody Knows, Hallelujah gibi klasikleşmiş şarkıların söz yazarı ve yorumcusu olan efsanevi müzisyen, hem şarkıları hem de ilerleyen yaşına rağmen hiçbir şey kaybetmediği sahne enerjisi ile izleyenleri büyüleyecek. Yalnızca kendi albümlerinde değil birçok şarkıcıya verdiği söz ve müziklerle de adından söz ettiren Leonard Cohen'in şiir kitapları da bir o kadar popüler. Ayrıca, yıllardır birçok film ve dizide de şarkıları kullanılan sanatçı, böylece her daim akıllarda kalıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları