York Testi ile Sağlık Probleminizin Nedenini Öğrenin

Doktor doktor dolaşmanıza rağmen sağlık probleminizin nedenini hala öğrenemediyseniz belki de bir gıdaya veya gıdalara karşı intolenransınız var. Bunu en iyi şekilde öğrenmenin yolu ise York Testi.

Herhangi bir gıdaya karşı intolerasınızın olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın: York Test Türkiye 'İlk aşama gıda intolerans testi' şimdi % 51 indirimle 100 TL yerine sadece 49 TL.


Gıda İntoleransı Nedir?

Yediklerinize dikkat ettiğiniz halde devamlı kilo alıyorsanız, farklı yöntemler denemenize rağmen kilo veremiyorsanız, kendinizi sürekli yorgun hissediyorsamız, sürekli nezle ya da grip oluyorsanız gıda İntoleransı sorunuyla karşı karşıya olabilirsiniz. Sağlıklı olduğunu düşündüğümüz için tükettiğimiz birçok besin, vücudumuzda olumsuz etkilere neden olabilir. Örneğin çok sağlıklı olduğunu düşündüğümüz bir sebze eğer vücudumuz tarafından sindirilemiyor ise, vücudumuz bu sebzenin içindeki bir maddeye karşı tepki vermeye başlar. ‘Gıda İntoleransı’ olarak adlandırılan bu olumsuz etki, vücutta kilo almadan, birçok kronik rahatsızlığa kadar yol açabilir.
Halk arasında besin alerjisi olarak yanlış bilinen gıda intoleransı alerjiden farklı olarak uzun vadeli etkilere neden olur. Gıda alerjisinde, yediğiniz metabolizmanıza hemen etki eder; örneğin bir krize yol açabilir. Gıda İntoleransı'nın çok sayıda semptomu olabilir, bunlardan bazıları: kilo verememek, kilo alamamak, hazımsızlık, ağız ülseri, reflü, basur, bağırsak problemleri, konsantrasyon güçlüğü, kronik yorgunluk, Astım, kaşıntı, pürüzlü kuru cilt, sedef hastalığı.

York Testi Nedir?


York Testi, hangi gıda veya gıdalara karşı intoleransınız olduğunu hemen öğrenebileceğiniz bir kan testidir. Bu testle, parmak ucundan alınan bir damla kan incelenerek, vücudun hangi besinlere karşı intoleransı olduğunu tespit edilir ve testin neticesine göre kişinin uygulaması gereken 'kişisel' beslenme planı oluşturulur. Yorktest İlk Aşama Testi’ni ister evinizde parmak ucunuzdan kendi kanınızı alıp Yorktest Türkiye Merkez’e göndererek ya da İstanbul’daki Yorktest Türkiye Merkez’e giderek yaptırabilirsin. İlk aşama testin bedeli sadece 49 TL, eğer ilk aşama testi pozitif çıkarsa, tam hangi besinlere karşı intoleransınızın olduğunu öğrenmek için ikinci aşama testini de yaptırabilirsiniz. York Testi ile ayrıntılı bilgiyi www.yorktest-tr.com internet sayfasında bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
İlgili makaleler
Bavul Buroteknik Cicek Cumbur E-tesettur Firsat.me Grupfoni Günün Tatili Kaft Mormarka Mudo Sporcum Yakala.co Teknosa Yeni Pasaj Markapon Net Sipariş Okuoku Defacto