"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" için Kötü Ayrılık!

Ekranların reyting rekoru kıran, ve belki de en beğenilen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" yavaş yavaş sezonun sonuna yaklaşıyor. Dizinin hiç tartışmasız en tartışılan ve bilinen karakteri olan Ali Kaptan için senaristler, çok hazin bir son hazırlamış gibi görünüyor! Önümüzdeki sezon başka bir dizide oynayacak olan Erkan Petekkaya ise diziden ne yazık ki ayrılıyor... Dizinin sezon finali yaklaşırken, hayranların içinde buruk bir heyecan parlamaya da başladı. Şimdiye kadar, hemen hemen her bölümüyle seyircilerini televizyon başına kilitleyen dizinin sezon sonu bölümünde beklentilerin çok büyük olduğu söylenebilir.

Ali Kaptan için Kötü Son!

Ali Kaptan için Kötü Son!

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisi, başladığı günden beri kendi hayran kitlesini oluşturdu. Erkan Petekkaya'nın hayranları ise tamamen ayrı bir kitle! Dizinin müdavimleri, sezon finali yaklaşırken muhtemel sonları tartışmaya başladı bile. Ancak "spoiler" istemeyen okuyucularımızı uyarırız, çünkü şimdi söyleceklerimiz söylentiden ibaret değil!

Ali Kaptan Neler Planlıyor?

Ali Kaptan Neler Planlıyor?

Son bölümü hastane ortamında biten dizinin, sezon finalinde, hastanede büyük bir kargaşa yaşanacak. Hakan'ın vurduğu Ekrem Tatlı acil olarak ameliyata alınacak. Sağlığını yeni yeni kazanan Hakan ise, babasını vurduğu için tutuklanacak. Bu arada kaçış planlarını gerçekleştirmeye karar veren Kenan, panik içerisinde olacak. Çünkü yurtdışına kaçacağı gemi gecikmiş! Ali Kaptan ise bütün bunları öğrendikten sonra; Kenan'a engel olup holdingin mal varlığını kurtarmak için hareket edecek! Carolin ise, Ekrem Tatlı'nın vurulduğunu öğrenecek. Ancak bu olaya hiç hazırlıklı olmadığından çok zor anlar yaşayacak. Yine de kendini toparlayarak, fakir kalmayı önlemek için başka bir plana girişecek. Uzun süren davayı nihayet kazanan Cemile'yle Selma, holdingde tekrar çalışmaya başlayabilecekler. Ancak Cemile, aklını sürekli meşgül eden şeyler yüzünden işine odaklanamayacak. Bunlar da tahmin edebileceğiniz gibi, Ali Kaptan'ın son zamanlarda sürekli olarak gizemli davranışları ve çok zor bir doğuma hazırlanan Aylin'dir. Ali ise, hiç kimsenin beklemediği planlarını kafasında çoktan oluşturmuştur bile. Sonrasında yine, gizemli şekilde tüm aile bireylerini, evde kendisinin hazırlayacağı akşam yemeğine çağıracak, fakat damatların bu aile toplantısına katılmamalarını isteyecektir. Bu ise, dizinin kırılma anı olacaktır diyebiliriz! Bunların yanında, Nihal ile evlenmeye hazırlanan Mete'nin çok mutlu olacağını göreceğiz. Ancak daha yeni uğradığı saldırıdan sonra hala kendine gelemeyen Nihal, kafasındaki sorulara gömülmüş durumdadır. Doğum için hazırlanmakta olan Aylin ise, hem heyecanlı hem de korku içerisindedir. Anne olmadan önceki son gecesini ailesiyle geçirmek isteyen Aylin, davete gelecektir. Böylece tüm aile, Cemile'nin evinde toplanırlar... Dizinin son anını ise söyleyip bütün hevesinizi kaçırmayacağız!

Gelecek Sezon'da Bizi Neler Bekliyor?

Diziye "deniz yolculuğu" ile merhaba diyen Ali Kaptan'ın sonu da, ironik biçimde, denizde sonlanacak! Her zaman deniz aşkıyla yanıp tutuşan Ali, ne yazık ki bu aşkı yüzünden ölmeyecek gibi... Ancak bir sahne, ölümünü belgeler nitelikte: "Ali'nin sadece kıyafetleri denizden çıkarılacak!" Erkan Petekkaya'nın diziden ayrılması gerçekten üzücü olacak, ancak senaristler bu konuyu da senaryolarına çok iyi adapte edecek gibi görünüyor!..

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Fakir
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları