Pitbull Türkiye'ye Geliyor!

Pitbull Türkiye'ye Geliyor! Galeri

Dans müziğin fenomeni haline gelmiş olan dünyaca ünlü şarkıcı Pitbull, Türkiye'ye geliyor! Birbirinden hareketli dans şarkıları ile diskoların vazgeçilmez ismi olan Mr. Worldwide Pitbull, 30 Haziran'da Türkiye'de olacak! Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek konser için biletlerin sayılı sayıda kaldığı açıklandı! Bilet fiyatları 80 ile 350TL arasında değişiyor. Son yıllarda birçok ünlü ismin konser vermeye başladı İstanbul, popun kraliçesinin ardından dans müziğin kralı Pitbull'u da ağırlayacak.

Biletler Tükenmek Üzere!

Kendine ait müziği ile hareketli dans müziğinin bir numaralı ismi olan Mr. Worldwide Pitbull, vereceği konser ile hayranlarını büyüleyecek. Yüksek sahne performansı ile izleyicileri kendine hayran bırakacağı şüphesiz olan dans müziğin fenomeni, İstanbul'da da bir süre kalacak. Ünlü şarkıcı sahneye çıkmadan önce dünyaca ünlü Djlerin ve ön sanatçıların yer alacağı konserde tam bir dans festivali havası esecek. Normal biletlerin 80TL, sahne önü biletlerin 200TL, sınırsız içkili deluxe biletlerin 350TL ve vip locaların 8 kişiye kadar 3000 TL olarak satışa sunulduğu konser için biletler tükenmek üzere.

Pitbull

Pitbull

1981 yılında Amerika'da doğan Armando Christian Rafael, yani bilinen adıyla Pitbull, müzikte adını 2002 yılında Lil Jon'un Kings of Crunk albümünde konuk olarak yer almasıyla duyurdu. Küçüklüğünde Kübalı şair Jose Marti'nin şiirlerinden etkilenen şarkıcı, daha sonra Mimai hiphopuna ilgi göstermeye başladı. Birkaç sanatçı ile yaptığı düetlerle adını duyuran dans müziğin fenomen ismi, 2003 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli filminin soundtrackinde yer alan 'oye' şarkısı ile çıkışını yaptı. Bundan sonra ilk albümü M.I.A.M.I'yi yayınlayan şarkıcı, Jennifer Lopez, Taiıo Cruz, Chris Brown, Marc Anthony ve Enrique Iglesias gibi ünlü isimlerle yaptığı düetlerle müzik dünyasında kendine sağlam bir yer edinerek ardı ardına albümlerine ve single çalışmalarına devam etti. “Give Me Everything Tonight", "Let It Rain Over Me", "International Love", "Suavemente", "On The Floor" gibi hitleri ile dans müziğine damgasını vuran Pitbull'un İstanbul'da vereceği konser de sabırsızlıkla bekleniyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları