Bengü Trafik Kazası Geçirdi; Koruması Hayatını Kaybetti!

Bengü Trafik Kazası Geçirdi; Koruması Hayatını Kaybetti! Galeri

Önceki gün başkent Ankara'da konser veren Bengü, dönüş yolunda trafik kazası geçirdi! Güzel şarkıcının kendini ve ekibini taşıtan özel minibüsü, sabahın erken saatlerinde TEM Otoyolu'nda bariyerlere çarparak büyük bir kaza yaptı. Ünlü şarkıcının da ölümden döndüğü kazada, koruması Ümity Özer hayatını kaybetti.

Bengü Ölümden Döndü!

Bengü Ölümden Döndü!


Özel minibüsünün çok hızlı seyrettiği iddia edilen Bengü, TEM Otoyolu'nda Çamlıcs'ya 500 metre kala gerçekleşen kazadan yaralı olarak kurtulabildi. Hızla bariyerlere çarpan minibüs daha sonra orta refüjde ters dönerek durmayı başarabildi. Ünlü şarkıcının şoförü Salih Yağcı, minibüsten çıkarak yakında bulunan dinlenme noktasındaki kamyon şoförlerinden yardım istedi. Bunun üzerine kaza yerine gelen şoförler, Bengü'yü araçtan çıkardı. Ambulansın olay yerine varmasıyla güzel şarkıcıya ve şoförüne ilk müdahale yapıldı. Ancak, şarkıcının yakın korumalığını yapan Ümir Özer kurtulamadı ve olay yerinde öldü. Bengü'nin korumasının hayatını kaybettiğini henüz bilmediği öğrenildi. Şarkıcının hastaneden sevkedilirkenki görüntüsü herkes tarafından üzüntüyle karşılandı. Şarkıcının korumasının hayatını kaybetmesi ' Şarkıcıların korumaya cidden ihtiyacı var mı? “ sorusunu tekrar gündeme getirdi. Kazada, sürücünün hız hatası olduğu öne sürülürken, emniyet kemerinin de takılmamış olduğu iddia edildi. Kaza sırasında arka koltukta uyuduğu belirtilen başarılı şarkıcının bir önceki gün twitterda yazdığı

İlk Müdahele Sonrası Şarkıcının Durumu İyi!

İlk Müdahele Sonrası Şarkıcının Durumu İyi!


Bengü'ye yapılan ilk müdahaleden sonra burnunda kırık ve vücudunun çeşitli yerlerinde kesikler ve ezikler tespit edildi. Acıbadem Maslak Hastanesi'nde tedavi altına alan şarkıcının burnu için ameliyat yapıldı. Genel anestezi altında gerçekletirilen ameliayet sırasında burnundaki kırığa müdahale edilen ve sonrasın da vücudunda meydana gelen kesikler ve ezikler tedavi edilen güzel şarkıcının durumunun iyi olduğu belirtildi.

Dostları Hastaneye Koştu


Şarkıcının erkek arkadaşı Akın Altan hastaneye ilk gelen isimdi. Ayrıca, güzel şarkıcının ailesi de kaza karşısında çok yaşadı. İzmir'de yaşayan ablası ilk uçakla İstanbul'a gelerek kardeşinin yanın koştu. Bengü'nün durumunun iyi olduğunu söyleyen kardeşinin oldukça üzgün olduğu gözlendi. Aralarında Murat Boz, Sinan Akçıl, Ziynet Sali, Demet Akalın gibi isimlerin bulunduğu sanat camiasından birçok isim de hastaneye koşarak Bengü'yü ziyaret etti.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları