Doğal Yollardan Güzellik

Doğal Yollardan Güzellik Galeri

Afrodit'in güzellik sırlarını öğrenmek istemez misiniz? Aslında güzelliğin ve sağlığın sırrı “organik”te… Fresh Line doğal bakım ürünleri Afrodit'in güzellik sırlarını size ulaştırıyor.


Fresh Line mağazalarında tüm ‘ev yapımı organik kozmetik’ alışverişlerinde geçerli 30 TL değerindeki kuponu buradan %50 indirimle sadece 14,90 TL'ye alabilirsiniz.Mayra Vagioni-Stasinopoulou'nun ''Fresh Line'' yolculuğu, büyükannesinin kendine bıraktığı güzellik reçeteleriyle başlamış. Mayra 1992 yılında büyükannesinin reçeteleri, az bir sermaye ve çokça kararlılık ve inançla ürünlerinde sadece taze meyveler, otlar, yağlar, çiçek özleri ve yağ esansları kullanan bir şirket kurmuş. Fresh Line kısa sürede uluslarası çapta bir marka haline gelmiş. Fresh Line’ın varlık amacı insanlara faydalı olabilmek, yüksek kaliteli ürünler üretmek.. Müşterilerin sağlığını korumak için ürünlerde kullandığı hammaddelerin kökenine ve etkinliğine dair var olan en sıkı kriterleri takip ediyor, formüllerinin hiçbiri petrokimyasallar, zararlı koruyucular, sentetik yumuşatıcılar ve hayvanlardan elde edilen maddeler içermiyor. Fresh Line, yüz, saç, vücut bakımı, Spa ürünleri, doğal aromaterapik bakım ve masaj yağları, bitkisel tedavi ürünleri ve özel kokulu ürünlerden oluşan yaklaşık 400 çeşit geniş yelpazeye sahip.


Doğanın canları renkleriyle cezbeden taze meyve ve bitki kokulu ürünleri görüp mağazaya girince, üstüne krema dökülmüş görüntülü kekten bir dilim kesip içindeki gerçek çikolata parçacıklarına rağmen onun bir sabun olduğunu farkedip çilekli kivili turtaların "banyo tuzu" olduğunu öğrendiğinde gizlice tırnağını geçirirken bulursun kendini ürünlere. Bütün ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiyi Fresh Line internet sitesinden bulabilirsin, ayrıca sitede evde kendinizin kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bir güzellik reçeteleri de yer alıyor. Doğala dönmek istiyorsan ya da güzel bir hediye arıyorsan mutlaka bir Fresh Line mağazasına uğraman lazım.
Diğer Wellness&Bakım fırsatlarını da buradan takip edebilirsin.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları