Arda Turan Sinem Kobal Çifti Evleniyor!

Arda Turan Sinem Kobal Çifti Evleniyor! Galeri

Magazin camiası tarafından şaşkınlıkla karşılanan Sinem Kobal Arda Turan ayrılığı çok uzun sürmedi. Sanat ve spor camiası tarafından birbirlerine çok yakıştırılan çiftin ayrılığı uzun sürmedi. Tekrar bir araya gelen çift, Arda Turan'ın Türkiye ziyareti sırasında mutluluk pozları verdi. Barışmalarının ardından Arda Turan ve Sinem Kobal ilk kez elele objektiflere yakalandı. Çiftin, objektiflere “ Evlilik hazırlıkları yapmaya başladık, çok mutluyuz!” şeklindeki açıklamaları heyecan yarattı. Hareketlerinden de oldukça heyencalı oldukları gözlenen çift, Bebek Balıkçısı'nda arkadaşlarıyla yemek yedikten sonra beraber ayrıldı.

Tekrar Elele!

Tekrar Elele!

Milli futbolcu Arda Turan ve oyuncu sevgilisi Sinem Kobal, uzun süren beraberliklerinin ardından 2 ay önce ayrılık kararı almış; bu karar çevreleri tarafından şaşkınlıkla karşılanmıştı. İspanya'nın Atletico Madrid takımı ile yaptığı anlaşma sonrasında İspanya'ya taşınan Arda Turan'ı Sinem Kobal yanlnız bırakmamış, onun yanına gitmişti. Ancak, bir süre sonra Sinem Kobal tek başına dönerek ayrıldıklarını duyurmuştu. Ayrılığa daha fazla dayanamayan Sinem Kobal Arda Turan çifti, tekrar bir araya gelerek bu sefer evlilik yolunda hızla ilerlediklerini belirtti.

Ailelerin Çabaları Sonuç Verdi!

İspanya'dan döndükten sonra Arda Turran ile ipleri tamamen koparan Sinem Kobal'ın, çok zor ikna olduğu söylentiler arasında. Güzel sevgilisi ile barışmak için her yolu deneyen milli futbolcunun son çare olarak aileleri araya soktuğu ve ünlü oyuncunun da bundan sonra daha fazla dayanamayıp barıştığı iddia edildi. Arda Turan'ın hediyelerinin ve ailelerin yaptığı görüşmelerin sonuç verdiği ve Sinem Kobal'ın konuşmak üzere Madrid'e gittiği belirtildi. Bundan sonra barışmış olarka dönen çift, ilk kez tekrar elele görülmelerinin ardından kısa zamanda olacak olan evliliklerinin sinyalini verdi.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları