Madonna Türkiye'de!

Madonna Türkiye'de! Galeri

Madonna 19 yıl aradan sonra ilk defa Türkiye'ye geliyor. 7 Haziran akşamı İstanbul Türk Telekom Arena Stadı'nda konser verecek olan dünya starı, İstanbul'dan sonra dünya turnesine devam edecek. Biletleri piyasaya çıktığı anda tükenen Madonna İstanbul konseri hem medya tarafından hem de halk tarafından merakla bekleniyor.

Madonna Konseri 7 Haziran'da TT Arena'da!

Madonna Konseri 7 Haziran'da TT Arena'da!

Dün Airbus 318 tipi bir uçakla Atatürk Havalimanı'na özel iniş yapan efsane şarkıcı için kırmızı halılar serildi. Turne kapsamında Abu Dabi'den dün akşam gelen popun kraliçesi için uçağın altına serilen kırmızı halı medyada günün konusu oldu. Madonna, dünya turnesi kapsamında geldiği İstanbul'a çocuklarını da getirdi. Dansçıları ve müzisyenlerinden oluşan 200 kişilik bir ekibin de eşlik ettiği star, 3 uçakla İstanbul'ageldi. Malzemeleri, ekibi ve ailesi ile oldukça kalabalık bir şekilde İstanbul'a gelen popstar, aynı zamanda 4 çocuğunun dadılarını da yanında getirdi. Apronda kendisi için bekleyen özel araçlarla oteline götürülen dünya starı ve ekini için polis ve özel güvenlik güçleri yoğun güvenlik önlemleri aldı. Yarın vereceği konser için hazırlıklara bugün başlayan Madonna, henüz açıklanmayan bir saatte de Türk Telekom Arena'da prova yapacak. Pooun kraliçesinin İstanbul konserinden yaklaşık olarak 4,5 milyon dolar kazanacağı iddia ediliyor. Pİyasaya çıktığı anda bilet gişelerinde uzun kuyruklar oluşturulan, Biletix'in online bilet sitesine yoğun bir giriş olan konser için biletler yalnızca 3 günde tükendi. Bazı özel firmaların da kendilerine özel çekilişlerle bilet kazandırdığı konserin bu yılın en büyük olaylarından biri olması bekleniyor. Birçok komşu ülkeden de katılımın olacağı konseri, 50 bin kişi izleyecek.

19 Yıldan Sonra İlk Kez Türkiye'de!

Uzun yıllardır Türkiye'ye gelmeyen Madonna, “ Neden bu kadar uzun süredir Türkiye'ye gelmediniz?” sorularını cevapsız bıraktı. Ancak, Türkiye'ye olan sempatisini her fırsatta dile getiren popun yaşayan efsanesi, aynı zamanda dansçı grubunda bir Türk dansçı da çalıştırıyor. İzleyenlere hem görsel hem de işitsel harika bir şov hazırladığı belirtilen ünlü popstarın Türkiye'de kaç gün kalacağı henüz açıklanmadı.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları