Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü Hediyeleri Galeri

Babalar Günü, annesi öldükten sonra ona hem annelik hem babalık eden Bati Virginia'lı John Dowdy'nin isteiği ile ortaya çıktığı söylenmektedir. İlk kez 19 Haziran 1920'da Washington'da kutlanmaya başlayan babalar günü, günümüzde ülkemiz de dahil birçok ülkede haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanmaktadır. Hayatımızdaki en değerli insanlardan biri olan babalarımızı bu özel günde küçük bir hediyeyle sevindirmek isteriz. Onu mutlu etmek için hediye telaşımız haftalar öncesinden başlar. Siz de henüz babanıza bir hediye almadıysanız sizin için derlediğimiz babalar günü hediyelerine bir göz atın.

Lezzet Çiçekleri ve Mis Kokulu Bir Hediye!

Lezzet Çiçekleri ve Mis Kokulu Bir Hediye!

Babanızdan farklı bir şehirde yaşıyorsanız veya onu bu sene bambaşka bir sürprizle mutlu etmek istiyorsanız; Bonnyfood Lezzet çiçekleri tam da size göre! Siz de, Bonyfood'da yer alan çikolata ve meyve sepetlerinden birini seçebilir; ona leziz bir hediye sunabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesiyle artan çiçek kokuları her yanımızı sardı. Çiçekleri yalnızda kadınlar sever diye düşünmeyin; babalarımız da beklemedikleri bir anda gelen bir buket çiçekle çok mutlu olabilirler. Tek yapmanız gereken Çiçek Sepeti'ne girerek babanız için en güzel babalar günü çiçeğini seçip göndermek.

En Güzel Kokular veya Bir Tişört

En Güzel Kokular veya Bir Tişört

Bu Babalar gününde babanıza bambaşka ve sadece ona özel bir hediye sunmak isterseniz, Tish-O tam da aradığınız site. Tish-o'da babanız için kendiniz giyim, aksesuar gibi birçok ürünü dizayn edebilir; üzerine istediğiniz mesajı yazdırabilir ya da olan tasarımlardan istediğinizi seçebilirsiniz.  Babalar günü için en güzel hediyelerden birisi de şüphesiz ki her zaman kurtarıcı olan parfümler. Siz de, Balerin Kozmetik'te yer alan birbirinden ünlü markaların erkek parfümlerini avantajlı fiyatlarla satın alabilir; babanıza tam da ona göre bir hediye verebilirsiniz.


Her Zaman Yanında Olmak İçin

Babanızın her zaman yanında olmak için en güzel hediye şüphesiz ki saattir. Modası asla geçmeyen bu hediye ile her zaman onun yanında olabilir; ona uzunca yıllar kullanacağı bir saat hediye edebilirsiniz. Hızlısaat ve Konsept Saat web sitelerinde dünyaca ünlü ve kalitesiyle göz dolduran onlarca markanın saatlerine indirimli fiyatlarla ve cazip ödeme koşulları ile ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bonnyfood
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları