Gökçe'den Yeni Klip:" Ne Yapardım"

Gökçe'den Yeni Klip: Galeri

“Tuttu Fırlattı” şarkısı ile 2011 yılına damgasını vuran Gökçe, albümünün ikinci şarkısı ile de sevenlerinin karşısına çıktı. Pasaj Müzik etiketiyle çıkan ve üçüncü stüdyo albümü olan “Kaktüs Çiçeği” 'nde birbirinden enerjik şarkılar ile rock sevenlere müzik ziyafeti veren Gökçe, konser çalışmalarına eda ağırlık vererek yeni albümünün tanıtımı için Türkiye'nin birçok şehrinde enerjik performansı ile sahne aldı.

Gökçe'den “ Ne Yapardım”

Gökçe'den “ Ne Yapardım”

İlk albümü "Böğürtlenli Reçel" ve ardından yayınladığı "Beş Kuruş Yok" albümünden sonra bir süre inzivaya çekilen başarılı şarkıcı, üçüncü stüdyo albümü “Kaktüs Çiçeği” ile de müzikseverleri tatim etti. Şarkıları kendine has tarzı ile yorumlayan şarkıcı, en hızla yükselen kadın rock vokallerinden biri. Her zaman olduğu gibi albümde yer alan şarkıların sözleri ve müzikleri yine Gökçe'ye ait. Pop rock, etnik, r&b ve Balkan müziği kendine özgü yorumuyla seslendiren müzisyen, 70'lere gönderme yapılan albümü ile müzik listelerinde üst sıralarda yer alıyor. Popüler soundları, 70'lerin müziği ile buluşturan şarkıcı, dinamik, enerjik ve keyifli şarkıların yer aldığı albümü için oldukça yoğun bir hazırlık sürecinden geçmişti. Dokuz şarkı ve bir remixin yer aldığı albümde, bir Türk sanat müziği klasiği olan “Kıskanırım Seni Ben” Gökçe'nin bambaşka yorumu ile sizleri bekliyor. Miss Platnum'un “ Mercedes Benz” şarkısını da yazdığı Türkçe sözler ile yorumlayan şarkıcı, üçüncü stüdyo albümünün barındırdığı çeşitlilik ve enerjik soundlar ile takdir topluyor. “ Tuttu Fırlattı”nın yarattığı etki sonrasında albümden seçilen “Ne Yapardım” şarkısına da klip çekildi.

Gökçe

Gökçe

Şarkıcı Gökçe, müzisyen bir babanın kızı olarak müzikle henüz ilkokul yıllarında piyano dersleri alarak ilgilenmeye başladı. Daha sonra davul ve gitar çalarak müzikal bir altyapı oluşturan şarkıcı, üniversite yıllarında gruplarda vokal yaparak yorumcu yanıyla da müziğe atıldı. Birçok grupla çeşitli etkinliklerde ve mekanlarda sahne alan en başarılı kadın vokallerinden biri olan başarılı şarkıcı, daha sonra 20 yaşından beri yaptığı bestelerini bir araya getirerek kendi albümünü çıkarmaya hazılandı. Yayınladığı ilk iki stüdyo albümü ile adından sıkça söz ettiren başarılı müzisyen, üçüncü stüdyo albümü “Kaktüs Çiçeği” ile de müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları