Oğlum Bak Git Video Fenomeni

Oğlum Bak Git Video Fenomeni Galeri

Yeni internet fenomeni "Oğlum Bak Git" adlı video internette tıklanma rekorlarını alt üst ediyor. Kocaeli Gölcük Belediyesi'nin temizlik işçisi Selçuk'un temizlik sopasıyla dövdüğü genci videoya çeken kişilerin videoyu internette paylaşmalarıyla son günün en çok konuşulan videosu olması çok uzun sürmedi. Sopa yiyen gencin kısa sürede ünlenen videosu sosyal paylaşım sitelerinin en çok konuşulanları arasına girdi.

Söz konusu olay şöyle gerçekleşir: kekeme olan temizlik işçisini kendilerine alay konusu yapan gençlerden biri Selçuk'tan tokat yer ve Selçuk tekrar işinin başına dönerek temizliğine devam eder. Bu olayı içine sindiremeyen çocuklardan biri Selçuk'u iş başında rahatsız ve tehdit etmeye başlar. Kemerini çıkarıp temizlik işçisine "hadi bir daha vursana" diyerek tepki gösteren genç Selçuk'u artık ciddi anlamda rahatsız etmeye başlamıştır. Selçuk'un "Oğlum Bak Git" uyarılarına kulak asmayan genç, en son "bak git"in ardından yaptığı son hamlesiyle kemerini Selçuk'a doğru sallayınca temizlikçi orada çileden çıkmış ve genç çocuğu temizlik sopasıyla kovalayarak iki darbe indirmişir.

Oğlum Bak Git Videosu


Söz konusu olayın geçtiği sopa yiyen gencin videosunu buradan izleyebilirsiniz.


Kafasına 12 Dikiş Atıldı

Kafasına 12 Dikiş Atıldı


Kafasına ciddi darbeler alan 17 yaşındaki genç hastanelik olur ve kafasına 12 dikiş atılır. Daha sonra haberciler tarafından bulunan  sopa yiyen genç habercilere şu açıklamaları yaptı:

"Temizlik görevlisi bize, 'burası mahalle arası şakalaşmanın yeri değil' dedi. Ben de, 'Bir şey olmaz' dedim. Ardından biz arkadaşlarla bağıra çağıra geldik ve sonra saklandık. Ondan sonra ben dışarıya çıktım, bir şey olmaz diye. Sonra beni tokatladı. Sonra ben kemerimi çıkarttım, ardından o bana elindeki sopayla vurdu. Hastaneye götürdüler ve kafama 12 dikiş atıldı."

Ailesinin temizlik görevlisine şikayetçi olduğu belirtilen genç tıklanma rekorları kıran videosunu daha izlemediğini ayrıca videoyu kimin çektiğini ve internete yüklediğini bilmediğini ama videonun rekorlar kırdığını bildiğini belirtti.


Haklı Taraf Hangisi


Bu trajikomik videonun izleyiceleri görüş olarak ikiye bölmüş olduğu gözüküyor; kimi izleyiciler 17 yaşındaki genci haklı bulup işçinin ilk seferde el kadırmış olmasını hata olarak görüyorlarken, kimi izleyicilerde temizlik işçisinin üzerine çok gildiğinin ve işçinin elinden geldiğince sabretmeye çalıştığını bu sebeple gencin suçlu olduğunu düşünüyorlar.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları