Barbie Giydirme Oyunları ve Gerçek Hayatta Barbie'ye Benzemek

Barbie Giydirme Oyunları ve Gerçek Hayatta Barbie'ye Benzemek Galeri

Barbie bebekleri dünyada en büyük oyuncak isimlerinden biri olmayı başarmış hatta tüm oyuncak bebeklere Barbie denmesine yol açacak kadar marka bilinirliğine sahip olmuş ve oyuncak dünyasında bir fenomen olacak kadar büyük başarı elde etmiş bir oyuncak gerçeğidir. İlk olarak 1959 yılında Amerikan işkadını Ruth Handler tarafından tasarlanıp Mattel, Inc. tarafından piyasaya sürünlen oyuncak bebekler, en büyük başarısını 1990'lı yıllarda elde etmiştir. Oyuncak bebeklerin yanı sıra, oyuncak makyaj malzemeleri, giysiler, gelinlikler gibi yan ürünleri de satılan marka piyasa değerini gün geçtikçe artırmıştır. En son olarak kemoterapi gören bir kız çocuğu için saçsız Barbie üreten şirket, bu bebek modeli için seri üretim kararı aldı ve kanserle mücadele amacıyla bu saçsız bebekleri market raflarında müşterilerin beğenisine sunmayı amaçlıyor.
Barbie Giydirme Oyunları

Barbie Giydirme Oyunları


Günümüzde Barbie çizgi filmleri, okul çantaları, elbiseleri gibi birbirinden farklı ürün üreten firma şimdi de online dünyaya el atmış gözüküyor. Genç kızların sevgilisi olan bebekler online dünyada da kendine yer edinmiş ve bebek oyunları hergün binlerce küçük oyuncu tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Puanlı bebek Barbie giydirme ve makyaj oyunlarıyla küçük oyuncular bebekleri istedikleri gibi giydirebiliyorlar. Üstlerini giydirdikleri bebeklere göre puan alıp arkadaşlarıyla yarışa biliyorlar. Hergün yeni bir çeşidi eklenen bebek giydirme oyunlarına erkek çocuk oyunculardan da talep geliyor ve oynayan kişi sayısı gün geçtikçe artıyor. Çocuklar için özel tasarlanan oyunlar hem kolay kullanımıyla çocukların oynarken zorlanmasını önlüyor, hem de ingilizcelerini geliştirmeleri adına küçük oyuncuların aileleri tarafından çok seviliyor.

Gözüken o ki, plastik bebek olarak evlerimize ilk giren oyuncak bebekler, daha sonra televizyonlarımıza  çizgi filmler olarak girmişti ve şimdi de internetten bebek giydirme oyunları olarak evlerimize misafir olmaya devam ediyor. Oyuncakları internetten de alınabilen bebeklerden satın almak için toyzzshop, hediye fabrikası, oyuncak denizi veya webdenal websitelerinden birini güvenle kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Barbie'ye benzemek ve Gerçek Yaşam

Barbie'ye benzemek ve Gerçek YaşamBebeklerin bu kadar beğeni görmesinin yanı sıra bu bebeklere benzemek isteyen sayısı da azımsanmayacak kadar çok. Valeria Lukyanova adlı rus bayan Barbie'ye benzemek için bir seri estetik ameliyattan geçti ve artık oyuncak bebeklere benzeyen kadın olarak internet dünyasında tanınıyor. Halinden ve ilgiden memnun görünen Valeria Lukyanova şu anda dünya'nın farklı ülkelerinden iş teklifleri alıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları