Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet Elbiseleri Galeri

Haziran ayının yaklaşması ile mezuniyet telaşı da dört bir yanı sardı. Kıyafetten, ayakkabıya, aksesuardan saça kadar her türlü detay tek tek düşünülmeye başlandı. İster lise mezuniyeti ister üniversite mezuniyeti olsun her ikisi de özellikel genç kızlar için büyük bir önem taşır. Gecenin en güzel kızı olmak için birbirimizle yarıştığımız bu gece uzunca yıllar hatırlanacak hatıralarla dolar ve fotoğraflara tekrar tekrar bakılır. Tatlı bir heyecan eşliğinde her tür ayrıntının düşünüldüğü mezuniyet telaşında size bu sezonun mezuniyet elbiseleri trendlerinden bir kaç ipucu vermek istedik. Bunlar doğrultusunda siz de elbisenizin kısa mı uzun mu olmasına, renk seçimine, ayakkabı modeline, çanta ve takı tercihine karar verebilirsiniz.

Mezuniyet Elbiselerinde Soft Renk Modası!

Mezuniyet Elbiselerinde Soft Renk Modası!

Bu sezon hem günlük kıyafetlerde hem de abiyelerde karşımıza en çok çıkan renkler soft renkler. Toz pembesi, mint yeşili, krem rengi, bebek mavisi, kayısı rengi gibi renkler hem elbiselerde hem de aksesuarda oldukça sık işlenmiş. Birçok markanın yeni koleksiyonlarını görücüye çıkardığı şu günlerde siz de mağazalara uğrayarak binbir çeşit mezuniyet elbiseleri arasından dilediğinizi seçebilir ya da güvendiğiniz bir terzi varsa elbisenizi tamamen kendiniz tasarlayarak diktirebilirsiniz. Ancak ne yapın ne edin bu sezon mezuniyet töreninizde mutlaka bu soft renklerdeki mezuniyet elbiselerinden birini tercih edin. Eğer siyah beyaz gibi klasik renklerden yanaysanız da mutlaka ayakkabı ve çantanızda seçimlerinizi soft renklerden yapın. Ayakkabı seçimlerinizde farkıl tasarım markalardan yararlanmak isterseniz, Zizigo'da hemen her markanın ayakkabılarına tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Takılarınızda da bambaşka bir tasarım ile gecenin en parlayanı olmak isterseniz, Lidyana'da tasarım ürünleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Uçuş Uçuş Şifonlar

Uçuş Uçuş Şifonlar

Bu sezonun en öne çıkan kumaşlarından birisi de şifon. Yaz aylarında en çok tercih edilen kumaşlardan biri olan şifon, uçuş uçuş romantik havası ile mezuniyet elbiselerinde de kendini hissettiriyor. Özellikle kısa modellerin moda olduğu bu sezon siz de, diz üstü uçuş uçuş elbisenizle gecenin en güzel kızı olabilirsiniz. Yaz aylarının hakkını veren sof renklerde elbiselerde, fiyonk, drape, dantel ve püskül gibi hareket veren detayları tercih edebilirsiniz. Bu sezon her markanın koleksiyonlarında yer verdiği kemerleri de elbisenize en uygun olan şekilde kombinleyebilirsiniz. Fiyonklu soft renkte bir kemer hem elbisenizi hareketlendirir hem de romantik bir hava katar. Şifon elbiselerin en güzel örneklerini Forever New markasında bulabilirsiniz, Forever New ürünlerine de Trendyol kampanyaları ile %60'a varan indirim fırsatları ile ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Resmi Elbise ›