Hazal Kaya'nın Yeni Aşkı

Hazal Kaya'nın Yeni Aşkı Galeri

Hazal Kaya, 2 yıldır dolu dizgin aşk yaşadığı, kendisinden 17 yaş büyük olan fotoğrafçı sevgilisi Cahit Baha Pars'tan kısa bir süre önce ayrıldı. Bir derginin fotoğraf çekimleri sırasında tanışan ikili, 2 yıl süren ilişkileri boyunca hep gözlerden uzak olmaya özen göstermişti. Ünlü fotoğrafçının, Hazal Kaya'nin Adını Feriha Koydum dizisindeki Çağatay Ulusoy ile olan öpüşme sahnelerinden rahatsız olduğu bu nedenle de çiftin ayrıldığı iddia edilmişti. Ayrılıklarının ardından soru işaretleri devam ederken yepyeni bir haber magazin dünyasında fısıltı gazetesi ile yayılmaya başladı. Çiftin ayrılığının üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen, güzel oyuncu yepyeni bir aşka yelken açtı. Hazal Kaya, komedyen Tolga Çevik'in oyuncu kuzeni Sarp Bozkurt'la yeni bir birlikteliğe başladı. İlk olarak Yıldız Çağrı Atiksoy'un iki hafta önceki doğum günü partisinde birlikte görülen çiftin birlikteliği ilk defa geçtiğimzi gün fotoğraflandı. Önceki gün çiftin Beyoğlu'nda el ele görüntülenmesinin ardından haber fısıltı gazetesiden çıktı. Çok fazla konuşmak istemeyen çiçeği burnunda çift, magazincilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Muhabirlere yalnızca “İlginize teşekkür ederiz, evet birlikteyiz" açıklmasını yapan ikilinin beraber oldukça mutlu olduğu gözlendi. 

Hazal Kaya'nın Yeni Sevgilisi Kim?

Hazal Kaya'nın Yeni Sevgilisi Kim?

Şimdiden birbirlerine oldukça yakıştırılan çif birçok arkadaş toplantısına da beraber katılıyor. Güzen oyuncudan yalnızca 1 yaş büyük olan Sarp Bozkurt, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıfta okuyor. En son Tolga Çevik'in "Sen Kimsin" filminde rol alan genç oyuncu şimdiden kendine bir hayran kitlesi edinmiş durumda.


Adını Feriha Koydum Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

Adını Feriha Koydum Dizisi Ekranlara Veda Ediyor!

Hazal Kaya'nın başrollerini Vahide Gördüm, Çağatay Ulusoy, Ceyda Ateş gibi başarılı isimlerle paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisi, iki yıldır süren ekran yolculuğunu noktalıyor. Yayınlandığı cuma akşamlarının reyting rekortmeni olan Adını Ferika Koydum dizisi, sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olmuştu. Oyuncuları ve hikayesi ile oldukça dikkat çeken başarılı dizi, ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Vahide Gördüm'ün kanser hastalığından sonra etkilenen yapım ekibi, senaryonun da kurgulanması ile dizinin bitimine karar verdi. Adını Ferika Koydum, 15 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak 65. bölümü ile sona erecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları