Hande Subaşı Kamelyalı Kadın Müzikali'nde!

Hande Subaşı Kamelyalı Kadın Müzikali'nde! Galeri

Hande Subaşı, Kamelyalı Kadın müzikali ile tiyatro sahnesine adım atmaya hazırlanıyor. 8 Haziran'da seyirci karşınıa çıkacak müzikal için uzun süren bir hazırlık sürecinden geçen güzel oyuncu, ilk defa tiyatro sahnesine çıkacak. Televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde yer alan Hande Subaşı, tiyatroda da kendini gösterecek. Özellikle, birçok ünlü ismin yarıştığı 'Şarkı Söylemek Lazım' yarımasındaki başarılı yorumlarıdan sonra sesi ile de dikkat çeken Türkiye güzeli, Dünya edebiyatının en önemli eselerinden biri olan Kamelyalı Kadın'ı sahneye taşıyacağı için oldukça heyecanlı olduğunu belirtti. Müzikalde oyunculuğu kadar sesi ile igüzel bir performans sergilemesi beklenen güzel oyuncu, 2 solo ve 3 düet şarkı ile sesini duyuracak. 8 Haziran Maslak Darüşşafaka Anfi Tiyatro'da seyrici karşısına çıkacak oyun, sanat camiası tarafından da heyecanla bekleniyor.

Güzel Oyuncu Dizi Setlerine de Dönüyor!

Güzel Oyuncu Dizi Setlerine de Dönüyor!

Bir süredir televizyondan uzak kalan Hande Subaşı, Show Tv'de yayınlanacak olan Düşman Kardeşler dizisi ile de setlere dönüyor. Şu sıralar, ilk defa tiyatro sahnesine çıkmanın ve bir müzikalde oynamanın telaşı içinde olan güzel, televizyona dönerek de onu sürekli ekranlarda görmek isteyen hayranlarını hayal kırıklığına uğratmadı. İbrahim Meroğku yapımcılığında yaz aylarına ekranlara gelecek olan Tarkya komedisi Düşman Kardeşler'de, Hande Subaşı'nın yanı sıra Murat Eken, Kaan Urgancıoğlu, arık Pabuçcuoğlu, Oya Aydoğan gibi başarılı oyuncular da yer alacak.

Hande Subaşı


Duru güzelliği ile dikkat çeken Hande Subaşı, 1984 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olan güzel oyuncu, 2005 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda birinci olarak dikkatleri üzerine çekti. Hem duru güzelliği hem de sakinliği ile göz dolduran Hande Subaiı, Adak ve Kuldili dizilerinde rol alarak televizyona adımını attı. Sonrasında Elveda Rumeli dizisi ile adını duyuran başarılı oyuncu, sinema filmleri ile de beyazperde de göründü. Gelecekten Bir Gün ve Güneşi Gördüm filmleri ile sinemedada yer alan güzel, son olarak Anadolu Kartalları filmindeki başarılı performansıyla sinemada da kendini göstermiş oldu.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları