Avengers İlk Haftasında Gişe Rekoru Kırdı!

Avengers İlk Haftasında Gişe Rekoru Kırdı! Galeri

Geçtiğimiz cuma günü ülekmizde de vizyona giren Avengers(Yenilmezler) filmi, ilk 3 gününde yalnızca ABD'de 200 milyon dolar (335 milyon lira) gişe hasılatı yaparak bir rekora imza attı. İlk 3 gün gişeleriyle rekorları elinde tutan Batman Dark Knight ve Harry Potter ve Ölüm Yadigarları'nı geride bırakan Avengers'in ilk haftasını da 640 milyon gibi rekor bir sayıyla kapatması bekleniyor. Gişe hasılato ile hem birbirinden başarılı oyuncularını daha da değelendiren hem de yapımcıların yüzünü güldüren Avengers, ilk haftasının sonunda da rekoruna rekor katacak gibi gözüküyor.

Marvel Çizgi Romanlarından Beyazperde'ye!

Marvel Çizgi Romanlarından Beyazperde'ye!


Walt Disney Stüdyoları tarafından çekilen ve başarılı yönetmen Joss Whedon tarafından yönetilen Avengers'ta birçok süper kahraman bir arada yer alıyor. Marvel'in en sevilen çizgi roman serilerinden biri olan 'The Avengers' 'in sinema uyarlaması olan yapımda özellikle efektler aksiyon seven sinemseverleri memnun ediyor. Marvel çizgi romanlarıın en sevilen karakterlerinin kötülüğe karşı bir olarak savaştığı filmde, yıldız oyuncular da dikkat çekiyor. Avengers'ta en popüler süper kahramanlar Kaptan Amerika, Thor, Iron Man, Hulk, Nick Fury, Hawkeye ve Kara Dul 'Avengers' takımı olarak Thor'un kardeşi Loki ve onun uzaylı destekçilerine karşı dünyayı koruyor. SHIELD adlı barış örgütünün başında olan Nick Fury, dünyayı bekleyen tehlike karşısında süper kahramanları bir araya topluyor ve heyecan dolu Avengers macereası birbirinden güçlü süper kahramanlar ile başlıyor.


Yıldız Oyuncular Bir Arada!

Yıldız Oyuncular Bir Arada!


Avengers, görsel efektleri ve Walt Disney Stüdyolarının imzasının yanı sıra, birbirinden popüler süper kahramanları canlandran efsanevi kadrosuyla da dikkat çekiyor. Süper kahramanların zaaflarına ve negatif yönlerine de gönderme yapan yapımda, aksiyon ve mizah öyle güzel bir şekilde dengeleniyor ki 142 dakikayı bulan uzun sürenin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Avengers yalnzıca yıldız oyuncuları Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard ve Samuel L. Jackson'ın göz dolduran performansları için bile izlenmeye yeter. Siz de bu haftaki planlarınız arasına Avengers filmini eklemeyi unutmayın, bu görsel şöleni kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları