Stradivarius 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu!

Stradivarius 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu! Galeri

İspanyol alternatif moda markarından Stradivarius, her sezon yenilediği, dünya modasını uygun fiyatlarla sizlere sunduğu koleksiyonları ile özellikle gençlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Stradivarius 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda, bu sezonun en moda olan bütün parçalarını cıvıl cıvıl renk seçenekleriyle ve geniş bir ürün yalpazesiyle sunmuş. Sezonun yeniliklerini her zamanki rahat ve alternatif Stradivarius modasıyla buluşturan koleksiyonda, bu yazın en gözde parçalarını bir arada bulabilir; uygun fiyatlarla kendi modanızı yaratabilirsiniz.

Renk Karnavalı! Çiçek Açıyoruz!

Renk Karnavalı! Çiçek Açıyoruz!

Stardivarius 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda, bu sezon heryerde görmeye alıştığımız birbirinden canlı renklere geniş bir yer vermiş. Her parça, birbirinden güzel renk alternatifleri ile sizlere sunuluyor. Neon renklerin vitrinleri süslediği bu sezonda, Stradivarius da, modaya uyarak koleksiyonunda bu renklere de yer vermiş ancak yine de Stardivarius'un klasikleşmiş kahverengi, koyu yeşil, bej gibi sof renkleri de hükümdarlıklarını sürdürmüş. Rengarenk şortlar ve bol kesim gömlekler Stardivarius 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun en göze çarpan parçalarından. Bu sezon, heryerde karşımıza çıkan büyük küçük rengarenk çiçekler Stardivarius 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda da birbirinden şık ve güzel parçalarda kendini gösteriyor. Uzun, ferah elbiseler, straples elbiseler ve thsirtler çiçek baskılarıyla sezonu cıvıl cıvıl bir hale getiriyor. Uçuş uçuş gömlekler de çiçek baskıları ve rahat kumaşları ile bu sezon en çok tercih edilen ürünler arasında.


Romantik Esintiler

Romantik Esintiler

Enerjik, ferah sade ama özel ayrıntılarla bezenmiş Stardivarius 2012 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, çiçek modasına ayak uydurarak kendine özgü sembolize bir romantizim yaratmış. Cilveli uçuş uçuş elbiselerin yer aldığı koleksiyonda, hem gece hem gündüz yanınızda olacak esnek kıyafetler oldukça dikkat çekiyor. Göz kamştıran, cıvıl cıvıl koleksiyonu ile Stradivarius şüphesiz ki bu yaz da en çok tercih edilen markalardan olacak.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Stradivarius
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Giyim ›