Efes Pilsen One Love Festivali bu yıl da Eğlence ve Müziğin Adresi olacak

Efes Pilsen One Love Festivali bu yıl da Eğlence ve Müziğin Adresi olacak GaleriEfes Pilsen sponsorluğunda düzenlenen ve 9 yıldır dünyaca ünlü grup ve sanatçıları müzikseverlerle buluşturan One Love Festivali, bu yıl 10. yaşını kutluyor.


Daha fazla eğlence fırsatı için günün kampanyalarına da bakın.
Önümüzdeki hafta sonu, 2-3 Temmuz tarihleri arasında, daha önceki yıllarda da olduğu gibi santralistanbul'da gerçekleşecek festivalde müzik tutkunlarını 10. yıl sürprizleri bekliyor. 10. Efes Pilsen One Love Festivali, birbirinden muhteşem sanatçı ve partileriyle bu yıl da eğlenceyi doruğa çıkaracak. Festival’de bu yıl Manic Street Preachers, Suede, Happy Mondays, Editors, Cake ve Nneka sahne alacak. Festivalde ayrıca yerli gruplardan Büyük Ev Ablukada, Sade, Neşeli Milis, Model, Yora, Farfara, Gözyaşı Çetesi, Eva, Sapan, Kırık Çizgi, Seni Görmem İmkansız, Kitschcraft, Social Inclusion Band, Kısmet Şov, Toz ve Toz, Ece Dorsay, Ricochet, 123 ve Onor Bumbum performanslarını sergileyecek. Ayrıca Alkol yönetmeliğindeki düzenlemede +24 olayı ve sponsorluk maddeleri iptal edildiğinden, festivale 18 yaş üstü olan herkes katılabilecek.

One Love: Güneş, Çimen, Müzik, Dans

Yazın habercisi olarak kabul edilen festivale aradan geçen 10 yılda, 72 grup ve 1459 sanatçı katıldı. 33 DJ / yarı canlı performansın gerçekleştiği festivali bugüne kadar 130 bin kişi izledi.
Festival Cumartesi günü saat 14'ten itibaren kapılarını ziyaretçilerine açacak. Yer: Santralistanbul. Bilet fiyatları öğrenci 36 TL, normal 55 TL. Biletler Biletix'ten temin edilebilir. Festival hakkında daha fazla ayrıntı ve program için Efes Pilsen One Love Festival Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları